Wpis z mikrobloga

Kiedy ta kartoflana morda o imieniu Budda w końcu spadnie z piedestału idola maciusiów z technikum?
Chłop jawnie łamie przepisy prawa. Jeździ pod prąd, podwójną ciągłą ma w dupie, zatrzymuje się w tunelu na Trasie Łagiewnickiej, zamyka drogi w ojcowie a raczej "zamyka" bo ustawia dwóch przydupasów w żółtych kamizelkach pod pozorem legalnego wstrzymania ruchu, kręci bączki pod prąd na publicznym rondzie pod pretekstem "zgody władz miasta" i wiele wiele innych.
Na pewno nie raz #!$%@?ł coś grubszego tylko jest mądrzejszy od takiego kawiaka i nie publikuje takich wpadek.
Poniżej na screenie macie klatkę z jego story, gdzie gdzieś za granicą dla nakręcenia ujęcia jedzie sobie pod prąd na czołówkę a ktoś z naprzeciwka mu leci długimi żeby zjechał. To jest spoko?
Taki twórca to szkodnik, potem przez niego nastolatki w 30-letnich gruzach BMW zabijają się na drogach bo chcą być jak idol.
Kartoflana Morda na każdym odcinku mówi, że tworzy historię. Chyba historię patologii. Ale maciusie w technikum są podjarani.

#budda #motoryzacja #youtube #polskiedrogi #wypadek #afera
dddobranoc - Kiedy ta kartoflana morda o imieniu Budda w końcu spadnie z piedestału i...

źródło: IMG_2112

Pobierz
  • 45
@dddobranoc: ja czekam na dzień w którym wyjdzie na jaw skąd wziął kasę na rozpoczęcie biznesu.
Jak dla mnie to jedyne co mógł zrobić to #!$%@? hajs z tej firmy fotowoltaicznej. Nie opłacał z bratem żadnych faktur kosztowych i tak zarobił z bratem sporo siana. Potem publicznie całą winę przerzucił na brata a #!$%@? hajs udało mu się obrócić kilka razy i tak osiągnął sukces.
@dddobranoc: jakoś mnie nie dziwi że taka odklejke napisal akurat bordo. Olej to. Jak piszesz elaboraty i śledzisz Każdy jego ruch to wciąż jesteś fanem, ale czasu na nic nie robienie masz pewnie dużo zgadując na to że jesteś bordowym wykopkiem bez życia i społeczniakiem w dodatku
@dddobranoc: jeszcze w sumie dodam że zamiast płakać na wykopie nieudaczniku to wyjdź raz z domu i zgłoś go na komendę, a najlepiej to elon musk opisał że nienawiść do ludzi jest karmiona biedą, także zarób pieniądze, zrób coś ze swoim życiem poza pracą za 8k brutto i gwarantuje ci że żaden budda cię więcej nie będzie obchodził i powodował u ciebie bólu dupska
@breskali )budżet jakim wtedy operował HIPOTETYCZNIE) jest po tysiąckroć mniejszy niż ten którym teraz operuje. Na YouTube każdy może robić z siebie osobę taką na jaką ma wizję. Idąc tym tokiem myślenia każdy może być oszustem bo mało kto od 0 zaczynał. Miał gość na siebie fajny pomysł robi fajne filmy miłe dla oka petrolhead’a rozdaje czasami siano które mu znacząco zasięgi zwiększa i dzieli sie czescia tego siana wiec spoko. Pokazuje
@dddobranoc: Budda DOWOZI! To dlatego ma taką popularność. 100% wspieram jego działalność. i nie, nie mam 20 lat, lecz ~40. Materiały które robi są rozrywką która nawiązuje do moich szczeniackich czasów z F&F, dziecięcych marzeniach o JDMach, czy muscle carach z filmów. Do tego coraz lepsza sceneria, zaplanowana produkcja której bliżej do programów typu Top Gear niż klasycznego YT. Kupiłem kilka pakietów losów. Nie po to żeby wygrać. Po to aby