Wpis z mikrobloga

Akcja z parkingu. Godzina 5.30. Odśnieżam mojego trupa Megane wypust z tym murzyńskim tyłkiem. Podbija do mnie mamuśka. Z ryjka fajna i nawet w kurtce widać, że nie gruba. Dzień dobry. Dzień dobry. Pada pytanie wraz z dziękczynnym wychwalaniem mojej osoby. "Ojej jaki pan pracowity i zaradny, ja muszę ze swoim gowniakiem (padło jakieś imię czy zdrobnienia ksywka) gdzieś tam gdzieś tam z rana. Czy mógłby pan moje malutkie autko odśnieżyć, bo ja nawet nie mam tej szczotki hihi" Myślę ok. Odbije pytanie. A co robi facet takiej super dziewczyny. Samochdzik powinien być już dawno przygotowany i nagrzany w srodku. Odpowiedz samicy "a da pan spokój on ma gdzies śpi jeszcze, to leń nie to co pan!". Mówię o dziękuję! Oczywiście odsnieze Pani autko, może sobie pani iść do mieszkania i zająć się dzieckiem. Patrzyłem tylko czy wejdzie do tej klatki z której nie widać parkingu. Weszła. Wsiadłem do mojej reni i pojechałem do mojego kołchozu.
#patologiazewsi #zalesie #chwalesie #przegryw #pieklomezczyzn
Pobierz Bubsy3D - Akcja z parkingu. Godzina 5.30. Odśnieżam mojego trupa Megane wypust z tym ...
źródło: temp_file1777257233690908917
  • 62
@Bubsy3D: 95% babc czy tam starszych ludzi jak placa za usluge zwiazana z komputerem
-a to proste jest, nie mogl tego zrobic syn ? czy wnuk
-wie pan, oni zalatani, czasu nie maja
-aha ok 200zl