Wpis z mikrobloga

Akcja z parkingu. Godzina 5.30. Odśnieżam mojego trupa Megane wypust z tym murzyńskim tyłkiem. Podbija do mnie mamuśka. Z ryjka fajna i nawet w kurtce widać, że nie gruba. Dzień dobry. Dzień dobry. Pada pytanie wraz z dziękczynnym wychwalaniem mojej osoby. "Ojej jaki pan pracowity i zaradny, ja muszę ze swoim gowniakiem (padło jakieś imię czy zdrobnienia ksywka) gdzieś tam gdzieś tam z rana. Czy mógłby pan moje malutkie autko odśnieżyć, bo ja nawet nie mam tej szczotki hihi" Myślę ok. Odbije pytanie. A co robi facet takiej super dziewczyny. Samochdzik powinien być już dawno przygotowany i nagrzany w srodku. Odpowiedz samicy "a da pan spokój on ma gdzies śpi jeszcze, to leń nie to co pan!". Mówię o dziękuję! Oczywiście odsnieze Pani autko, może sobie pani iść do mieszkania i zająć się dzieckiem. Patrzyłem tylko czy wejdzie do tej klatki z której nie widać parkingu. Weszła. Wsiadłem do mojej reni i pojechałem do mojego kołchozu.
#patologiazewsi #zalesie #chwalesie #przegryw #pieklomezczyzn
Bubsy3D - Akcja z parkingu. Godzina 5.30. Odśnieżam mojego trupa Megane wypust z tym ...

źródło: temp_file1777257233690908917

Pobierz
  • 62
obry. Pada pytanie wraz z dziękczynnym wychwalaniem mojej osoby. "Ojej jaki pan pracowity i zaradny, ja muszę ze swoim gowniakiem (padło jakieś imię czy zdrobnienia ksywka) gdzieś tam gdzieś tam z rana. Czy mógłby pan moje malutkie autko odśnieżyć, bo ja nawet nie mam tej szczotki hihi" Myślę ok. Odbije pytanie. A co robi facet takiej super dziewczyny. Samochdzik powinien być już dawno przygotowany i nagrzany w srodku. Odpowiedz samicy "a da
@Bubsy3D: wygrałeś bitwę ale rozpocząłęś wojnę. Jak się ten jej Sebastian wyśpi do południa, to zaraz go na Ciebie napuści i dziwnym trafem ta twoja Meganka będzie miała lakier przerysowany, drzwi obite albo koło przebite. Albo typek wystartuje bezpośrednio do Ciebie, bo ona tak podkoloruje historię, jakbyś to ty do niej zarywał pierwszy. Oczywiście chciała cię wykorzystać, ale trzeba było rzucić uno reverse i powiedzieć, że niestety nie tym razem, bo
via Android
  • 0
@bocznica

>Wsiadłem do mojej reni i pojechałem do mojego kołchozu


@Bubsy3D: Tak trzeba żyć. Ale prawda jest taka że jako białorycerzyk odsnieżyłeś jej auto i spóźniłeś się do pracy.


Nieprawda! Nie tym razem Mirku!
Pro-tip: jakby facetowi z fiuta śmigło zrobiła to by wstał, odśnieżył i położył się spać.


@mam__pytanie: "Czemu kobiety już nie chcą mężczyzn? kłee"
Normalna laska już sama wszystko ogarnie. Nie potrzebny facet-zwierzę. Za sprzątanie i obiadki pod nos nie funduje partnerce wycieczki w weekend.