Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Po co te wszystkie socjale i cyrki z mieszkaniami w ramach poprawy dzietności? Jakiekolwiek udogonienia rząd nie da ludziom to zawsze będzie "za mało żeby mieć dzieci" bo ludzie i tak ich nie chcą. Po co kombinujemy (my Polska) skoro każdy kraj na świecie to przerabiał i nie ma innej drogi jak przyjmować imigrantów. Możemy ich też nie przyjmować ale wtedy umawiamy się, że nasze pokolenie jeszcze pracuje, gospodarka jeszcze leci z tematem a potem się zawijamy.

#przemyslenia #dzieci #antynatalizm #mieszkanie #dom #polska #zwiazki #spoleczenstwo #rodzina #socjal #socjalizm #polityka #wybory



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Bzdury pisane przez kogoś z kompletną niewydolnością układu nerwowego w obrębie czaszki.
Po co ludzie się mają rozmnażać i po co jest pęd na migrację? Bo ktoś musi tyrać na emerytów. Wystarczy uciąć emerytury i nie potrzeba migrantów, a ludzie sami będą się rozmnażać żeby miał ich kto utrzymać na starość jak państwo nie będzie tego robić.

A tak to wasze dzieci czy migranci to takie samo bydło
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @blehblehbleh: i żadne gadanie, że ludzi nie stać bo w kręgu w którym pracuje sporo osób dobrze zarabia a nie ma dzieci bo nie i nie planuje. Sam zarabiam dobrze więc nie mam problemu z finansami ale nie mogę żadnej partnerki znaleźć więc z kim mam te dzieci robić?

@mirko_anonim: Przecież tak jest już teraz. System jest absolutnie niewydolny na dłuższą metę, więc ludzie młodzi teraz powinni chcieć mieć dzieci, bo na starość będą #!$%@?ć za gownostawke w niebezpiecznym społeczeństwie. Ale tego nie robią, bo nie potrafią myśleć na dłuższą metę. Dlatego trzeba ich przymusić do tego.

Uzależnienie osiągnięcia wieku emerytalnego przez kobiety od urodzenia dwójki dzieci to dobry trop.
@blehblehbleh: ludzie są zbyt głupi, żeby myśleć długofalowo. W ogóle nie biorą pod uwagę, że dostaną gówno a nie emerytury, kiedy 50% społeczeństwa to będą emeryci, a pracować będzie 25%. Wtedy włączy się populizm i będą krzyczeć "dej, dej, dej". Podobnie z ludźmi na b2b/jdg, którzy nie oszczędzają lub inwestują, teraz super, bo mają większą kasę niż "frajerzy" na UoP, a za 30 lat też im się włączy "dej" jak się