Wpis z mikrobloga

#sejm mi #!$%@? trochę hołownia jest strasznie cyniczny zadufany w sobie bez przerwy musi wciskać jakieś osobiste komentarze żeby były dymy pycha egoizm parcie na szkło elokwencja wypowiedzi na pokaz bez wnętrza bez treści byle by spektakularnie komuś dociąć albo zaznaczyć swoją pozycję stawiam że kwestia dni max tygodni i będzie wyśmiewany na wykopie bo pokazuje jakim jest małym pychym człowieczkiem obspermionym o atencję wszyscy wicemarszałkowie go biją kulturą pracy na głowę póki co #polityka
  • 40
@dawid131: a to dobrze w sumie bo to pokazuje najbardziej skrajne polaryzujące emocje ludu w najszybszy możliwy sposób zanim jeszcze tematy ostygną i się wyklarują fajnie że jest taki wykop i wiele rzeczy zapoczątkował które potem spłynęły do mainstreamu i nabrały rozpędu
@DigitalPasztet ludowi prostemu się coś takiego podoba. Nie widzą jakie cechy charakteru przemawiają przez takie zachowanie. Chleba i igrzysk i będą siedzieć cicho. Igrzyska w komisjach śledczych, za ktore zaplacimy miliardy już niedługo. Przy tym serwery wykopu beda siadac a kariere od lat dobrze robi sie wlasnie w komisjach. Sam głosowałem na PO, ale nie przeszkadza mi to patrzeć obiektywnie na takie postacie jak Hołownia, jest wyrazisty ale ta jego uszczypliwosc i