Wpis z mikrobloga

#sejm mi #!$%@? trochę hołownia jest strasznie cyniczny zadufany w sobie bez przerwy musi wciskać jakieś osobiste komentarze żeby były dymy pycha egoizm parcie na szkło elokwencja wypowiedzi na pokaz bez wnętrza bez treści byle by spektakularnie komuś dociąć albo zaznaczyć swoją pozycję stawiam że kwestia dni max tygodni i będzie wyśmiewany na wykopie bo pokazuje jakim jest małym pychym człowieczkiem obspermionym o atencję wszyscy wicemarszałkowie go biją kulturą pracy na głowę póki co #polityka
  • 40
@DigitalPasztet dotychczasowe sejmowe standardy przyzwyczaiły nas do stagnacji i Hołownia chwilowo zyskał na zasadzie kontrastu, ale ten gość bawi się w show pt. marszałek sejmu, ale to szybo znudzi się widzom i przestanie pompować jego kapitał
@DigitalPasztet @1337KiNG a co on takiego mówi? Żeby się posłowie PIS ogarnęli i szanowali powagę sejmu? Żeby nie robili CYRKU z tym 2-tygodniowym rządem? Zmarnują 2 miesiące czasu i pieniędzy Polaków, żeby tylko opozycję dupy bolały.
Chamy bez honoru a on im z kulturą odpowiada. A jak cię jego zdania bolą to bardzo dobrze. Przemyśl dlaczego.
@1337KiNG: I robi to doskonale. Od dekad nie było bardziej profesjonalnego Marszałka.
A posłowie na sali nie są od dyskutowania z Marszałkiem i procedurami, tylko od słuchania i stosowania się do nich.
Czemu nie przeszkadzają ci pyskówki pisowców, jawne kłamstwa na mównicy, z obu stron?
Jeśli ktoś robi #!$%@?ę z logiki to na pewno nie Hołownia.
Ale jak brakuje merytorycznych argumentów czemu on jest zły, to się szuka takich w dupie.
@1337KiNG: niech zgadnę, żarciki ci się nie podobają, bo są krytyczne wobec obecnego nierządu i całego cyrku jaki wyprawiają, ci podobno dorośli i dojrzali, ludzie? PISdy nie mają wstydu i wygadują od lat dużo gorsze rzeczy, ale hurr durr, bo Hołownia coś krytycznego powiedział.
"Nie jestem studolarówką, żebym się każdemu podobał." Słowa Hołowni. Można go nie lubić, ale mówienie, że jest złym Marszałkiem to zaklinanie rzeczywistości i ujawnianie swoich uprzedzeń TYLKO
@1337KiNG: Za to poważnie zachowywał się poprzedni Marszałek Sejmu. Ależ to była powaga i nierobienie #!$%@? z logiki. Zbyt poważna była ta Witek, i dlatego jej nie wybrali tym razem. Podasz w końcu ten merytoryczny argument czemu Hołownia jest złym Marszałkiem? Nie podasz, bo nie masz. ¯\(ツ)/¯
Chcesz zobaczyć niepoważnego Marszałka Sejmu? Zobacz jak się zachowywała Witek, jak się zachowywał Terlecki na krześle Marszałka. Wtedy zobaczysz niepoważnych ludzi. Czy oni, według
@1337KiNG: Ja rozmawiam o Hołowni, ty jeszcze nic mądrego nie powiedziałeś, żadnego argumentu. Nagle ich sobie wymyśliłem? Eh, dzieciaku, musisz się jeszcze jednak dużo nauczyć. Hormony w twoim młodocianym ciele buzują, to ci wybaczam tą głupotę. :)