Wpis z mikrobloga

Jaki oni dają przykład młodym? Na lekcji w zawodówce o profilu budowlanym mają chyba większy szacunek do prowadzącego, a tutaj jak w chlewie. Wypowiada się pielęgniarka i połowa posłów PiS'u wyszła, ziobro zaskoczenia.
#sejm #polityka
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wraczek: Moim zdaniem powinna zostać wprowadzona zasada/ustawa, że podczas co najważniejszych obrad (tak jak dziś czy to wczoraj), mają przykaz siedzieć na dupie bo inaczej wynagrodzenie obcięte ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@danex37: tylko argument finansowy trafi do tych dzbanów. Podzielić wynagrodzenie przez liczbę minuty jakie poseł powinien spędzić na sali, lub w komisjach. Jak ma urlop, czy L4 to spoko, ale jak sobie łazi #!$%@? wie gdzie zamiast siedzieć na dupie, to za ten czas nie powinno być wynagrodzenia. Nawet niech jakimś rfid to sprawdzają na bramkach, cokolwiek. By nagle wszyscy byli grzecznie u żłobu.
  • Odpowiedz
@Tajlosfit @CrimsonMiras zgadzam się z Wami, nie wyobrażam sobie, żebym u mnie w pracy dajmy na to przychodził, posiedział sobie z 20 minut i wychodził w #!$%@? zaliczając dniówkę. Mój szef by mnie na drugi dzień na zbity pysk wylał, a tu obserwujemy pełną samowolkę. Jedni przychodzą, drudzy wychodzą, trzeci biegną z końca sali, żeby zagłosować, a wszystko to za nasze podatki i potężne wypłaty ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Wraczek: Moim zdaniem powinna zostać wprowadzona zasada/ustawa, że podczas co najważniejszych obrad (tak jak dziś czy to wczoraj), mają przykaz siedzieć na dupie bo inaczej wynagrodzenie obcięte ¯\(ツ)/¯


@danex37: po #!$%@?? Niech lud widzi, którzy politycy mają ich w dupie i na jaką ich "pracę" składa się całe społeczeństwo
  • Odpowiedz
@Tajlosfit: zwłaszcza że posiedzenia sejmu są ile, 2 razy w tygodniu?
w dupie mam ich geszeft na boku, mandat poselski dostał po to by posłować - w parlamencie, w komisjach, w samorządach. A nie w radach nadzorczych spółeczek. Dostają wcale niemałe wypłaty za to posłowanie. Jakoś wyżyją z tej skromnej pensji, a jak im mało to niech złożą mandat i zajmą się tylko geszeftem.
  • Odpowiedz