Wpis z mikrobloga

@PanKeks chyba dla każdego normalnego człowieka. Możesz spać lub uciąć drzemkę o każdej porze dnia. Nie masz takiego upału, że wentylator w domu to mało i często bez klimatyzacji to się po prostu męczysz. Jedyne minusy to dłużej schnące pranie i częstsze sprzątanie w domu po przyniesieniu błota/śniegu na butach.
chyba dla każdego normalnego człowieka. Możesz spać lub uciąć drzemkę o każdej porze dnia.


@kureci_paratko:

Lato:
- grille
- imprezy w plenerze
- długie dni
- wszelkiego rodzaju festiwale, jarmarki, koncerty
- nieporównywalnie przyjemniejsze korzystanie z atrakcji takich jak rowery, kajaki, spacery, posiadówki w ogrodzie, pływanie
- sezon dobrych owoców i warzyw
- słońce

Zima:
- MOŻESZ SPAĆ
jak powiedziec, ze jestes gruby, nie mowiac ze jestes gruby


@peoplearestrange: jak tam, grzejesz obecnie mieszkanie, samochód, biuro do 30+ stopni a jeżeli się nie da to zakładasz futra cztery by mieć taką odczuwalną temperaturę czy po prostu głupio #!$%@?, a sam wolisz temperaturę wiosenną a nie letnią?
@BarkaMleczna: jeżeli masz jakikolwiek popęd w stronę facetów to raczej natura zdecyduje nie moda na to żeby nie mieć dziecka bo jest wygodniej . Pomyśl o tym bo czasem może być za późno na decyzję .
na Swoim i z rodziną już tak elegancko nie jest.


@R-87: ja mam dzieci i mimo wszystko zdecydowanie wolę lato. Po pracy mogę o 17 wziąć dzieci nad jezioro nawet, nie mówiąc o wielu innych aktywnościach.
Lubię zimę jak jest suche, mroźne powietrze około -5 st, ale już nie depresyjne ciemności, szarówę i siąpiącą mżawkę przy 2 st.