Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak tu było kiedyś ale dziś to też pokazuje, że aplikacje randkowe stracily swoją funkcjonalność


@Maxior99: zapytaj dowolna kobiete lub przystojniaka to powiedza, ze tinder sie swietnie sprawdza
  • Odpowiedz
@Maxior99: To chyba oczywiste ze kiedyś było lepiej.Teraz będzie coraz gorzej i gorzej.Dla Tindera na plus bo faceci więcej płacą.

Już nawet nie w samym Tinderze problem bo na innych portalach potrafiłem poznawać całkiem fajne dziewczyny np na gg,fotka lub datezone a teraz to porażka.
  • Odpowiedz
zaśmiecony jest całkowicie tematem przegrywu, samotności i narzekań, że kobiety ich olewają


@Maxior99: A co było by odpoweidnim content'em? Chady przechwalające się ilością FWB i ONS? Treści na tagu odpowiadają realiom tindera i ogólnie rynku matrymonialnego- prawo sub8 już się rozkręciło, jak nie jesteś w top 20% (optymistyczny szacunek) to jesteś całkowicie wymienialny.
  • Odpowiedz
Treści na tagu odpowiadają realiom tindera i ogólnie rynku matrymonialnego


@CowiekDebil: Dodam, że treści na tagu wyglądają również w ten sposób bo jesteśmy na wykopie gdzie przystojniaków nie ma, stąd wieczne narzekanie na tindera.
  • Odpowiedz
@Maxior99 @CloudSpanner obserwuje ten tag od kilku lat i rzeczywiście jest sporą różnica. Kiedyś było wrzucanych tu więcej relacji ze spotkań, sporo było też wrzucanych śmiesznych rozmów i odsetek narzekających był, ale na pewno mniejszy. Teraz w zasadzie możemy tu spotkać, albo osoby które się żalą, albo wysrywy z anonima które mam wrażenie że często są trollami
  • Odpowiedz