Wpis z mikrobloga

Przedstawiciel Lewicy u Mazurka powiedział, że jest przeciwko podatkowi katastralnemu, bo sam zgromadził kilka mieszkań XD

Opodatkujmy wszystkich, co by było na wydatki socjalne, chyba że mnie to wtedy nie.

#nieruchomosci
  • 14
  • Odpowiedz
@mickpl: Pisałem o tym wcześniej, zobacz sobie oświadczenia majątkowe Lewicy, PSL, gdzie co trzeci polityk ma kilka kurników na wynajem albo po prostu je trzyma. Dlatego nowy rząd będzie robił wszystko jeszcze bardziej, by ceny nieruchów rosły. Ja się zgadzam z Tobą, że ten rynek już by dawno walnął i że powinien walnąć, ale tak nie będzie. Mieszkania odleciały i odlecą jeszcze bardziej. Jak ktoś ma kasę i nie kupuje swojego
  • Odpowiedz
@Cumulonimbus_Capillatus-32: dokładnie takie zadanie wykonałem przed wyborami, kiedy zorientowałem się że z żadnej strony sceny politycznej nie ma woli żeby mieszkania były tańsze. I tak jak mówisz - odpowiedź jest w oświadczeniach majątkowych takich Śmiszków i innych.
  • Odpowiedz
  • 0
@mickpl tym się różni lewica wierna ideałom lewicy, które mają wpisane dobro większości gdzieś tam w swoich zasadach, od lewicy sojowej wojującej o prawa coraz to nowych mniejszości, a w praktyce jest produktem wielkomiejskiego biznesu.
  • Odpowiedz
@mickpl: wait ale jak to lewica i mieszkanie NA WŁASNOŚĆ? I to więcej niż 3? ( Nikt normalny nie proponuje podatku na 2 mieszkanie) coz za okropny kapitalizm by jedna osoba kontrolowała tyle majatku bardziej potrzebnego innym ludziom....( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JohnnyGat: oni tego nie załapią że to mazurek mówił a właściwie strał się wmówić słuchaczom. "Tak" tego polityka było do tego że ma nieruchomości a nie że dlatego nie popiera. Ja nie głosuje na lewice, ale manipulacja i próbowanie wpychanie ludziom niewypowiedzianych tez nie jest fajne. A co gorsze dużo z nas to "łyka" jak widać.
  • Odpowiedz