Wpis z mikrobloga

Dzisiaj 210kg na klatę wąskim chwytem. Na nagraniu CG bench 210x1, CG bench 120kg x 26, DB rollback 40kg x 15 i Upright rows Wide grip 100kg x 6, brakuje wyciskania do desek.

Jak gdzieś wspominałem na jedynkach sie obecnie nie skupiam, co nie znaczy że ich nie robię cały czas :) Po prostu raczej nie cisnę do granic. Nie ma po co, skupiam się na asystach.

Planem na dziś było zniszczyć tricepsy... a one nie chciały się dać zniszczyć lol. Dziwne to wszystko. Robię ćwiczenie do odcięcia, łapy odpadają, kilka minut mija i mogę cisnąć kolejne ćwiczenie znowu do odcięcia lol. Mam chociaż nadzieje że po tym, jutro się chociaż trochę obolały obudzę.

W wyciskaniu po przerwie kuleje jeszcze "groove" no ale to z czasem wróci, po prostu "nie czuje" ruchu póki co. Więc jedynka z zapasem. Potem CG do trzech desek w ostatniej serii też do odcinki łap, wyszło 200kg x 6.
Potem stwierdziłem że zrobię sobie 120kg CG na maksymalną ilość powtórzeń, wyszło 26 repów, gdzie już na kilka ostatnich powtórzeń pompa w tricepsach utrudniła prostowanie łap. Ale jak już wyżej wspomniałem kilka minut przerwy i tricepsy jak nowe. No to pocisnąłem sobie DB rollback na tricepsy, w ostatniej serii amrap zrobiłem 40kg x 15, prawie 16 by było, ale nawet krzyk już nic nie pomógł, łapy się odłączyły :P Po tym na dobitkę jeszcze wyciąg na tricepsy, ale nie wiem co to za dobitka skoro po kolejnych minutach znowu czułem że łapy mogą cisnąć dalej. No ale na tym już się zatrzymałem jeśli chodzi o tricepsy, bo też nie chodzi o to żeby totalnie przesadzić, trzeba stopniowo dodawać i obserwować.

Dawno też nie robiłem Upright row wide grip, a że siły były to sobie jeszcze kilka serii tego ćwiczenia na spokojnie zrobiłem.

Cały trening
CG bench 210kg x 1
3board CG 160kg x 5, 180kg x 5, 200kg x 6
CG bench AMRAP 120kg x 26
DB rollback AMRAP 40kg x 15
Rope triceps pushdown 4x10
Upright row wide grip 100kg 3x6
Band Facepull 3x30

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Dzisiaj 210kg na klatę wąskim chwytem. Na nagraniu CG bench 210x1, CG b...
  • 12
Żeby się to tylko nie skończyło poważną kontuzją, już ziomek był niezwyciezony na cyklu i bark mu #!$%@?ął xD


@XYZ91: Zawsze jest ryzyko. Ale mało kiedy nagle coś samo z siebie strzela.
fajnie że posty z taką częstotliwością, kiedy możemy się spodziewać startów? Wiem że nie prędko ale rok już wybrany?


@rekrut03: Zupełnie o tym nie myślę. Obecnie staram się odnaleźć w nowej napędzanej chemią rzeczywistości lol.
@IntruderXXL: słodki jesteś, chciałbym mieć taką ławkę jak ty wąsko. btw skąd kupiłeś rack? bo ma bardzo dużo dziurek do regulacji i podoba mi się taka opcja a aktualnie rozglądam się za czymś podobnym, tylko że half rackiem