Wpis z mikrobloga

@ish_waw jakie zainteresowanie polityką. Zobaczycie bokiem wam wyjdzie robaki i tak was wydoją


@d601 zazwyczaj wszelkiej maści komuchy i #!$%@? głosujące na pis czy konfederusków nie lubią gdy ludzie interesują się polityką, bo im więcej ludzi patrzy na ręce pedofilów jak korwin czy kolaborantów jak grzesio braun, tym większe prawdopodobieństwo że ktoś się jorgnie że są zwykłymi populistycznymi klaunami ;)
  • Odpowiedz
@ish_waw: przydałby się tag z codziennym albo cotygodniowym krótkim podsumowaniem najciekawszych tematów. Nie mam czasu śledzić wszystkiego ani oglądać 30 minutowych materiałów.
  • Odpowiedz
@d601: @PomidorovaLova Ch*ja tam zainteresowanie polityką. Przecież tu chodzi o dymy - ŁOOO, ALE HOŁOWNIA GO ZAORAŁ XDDD ŁOOOO, ALE SIE ZIOBRO ODPALIŁ XDDD ŁOOO, ALE CHLEW XDDDD Serio sądzicie, że ludzie będą zainteresowani debatą nad, nie wiem, "Poselskim projektem ustawy o zmianie ustaw w celu wsparcia odbiorców energii elektrycznej, paliw gazowych i ciepła oraz niektórych innych ustaw"? Ludzi interesują tak naprawdę przepychanki, oranie, dymy. Do tego dochodzi jeszcze powiew świeżości,
  • Odpowiedz
@Horkheimer No ok, dla ciebie to zabawa i chęć pooglądania dymów, ale pamiętaj że nie każdy kieruje się zaspokojeniem tylko tych prymitywnych pragnień jak ty. Zazwyczaj ludzie którzy w kółko jak mantrę powtarzają pis=po, że wszyscy politycy kradną albo #!$%@? o bandzie czworga czy okrągłym stole przy krótkiej wymianie zdań okazują się baranami nie mającymi zielonego pojęcia o parlamentaryzmie.
  • Odpowiedz
No ok, dla ciebie to zabawa i chęć pooglądania dymów, ale pamiętaj że nie każdy kieruje się zaspokojeniem tylko tych prymitywnych pragnień jak ty


@PomidorovaLova: Gdzie ja w moim wpisie piszę cokolwiek o mnie? xDD Albo o moich preferencjach, czego ja oczekuję? xDDD Przecież mój wpis jest nacechowany krytycznie wobec tych wszystkich wielkich fanów parlamentaryzmu, którzy interesują się tylko dymami xDD ręce opadają
  • Odpowiedz