Wpis z mikrobloga

130 108,67 - 5,11 = 130 103,56

No co ja mogę powiedzieć, poza tym że drugi poranek z rzędu mamy perfekcyjną pogodę do biegania? (ʘʘ)
Na termometrze -2°C, śnieg padał przez całą noc i padał nadal, smog o dziwo utrzymany jeszcze w ryzach - czegóż więcej trzeba do szczęścia? No chyba tylko butów na nogach i krótkiej przebieżki po bułki - co też wdrożyłem w życie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Już kładąc się wiedziałem, że będzie fajnie - prognozy czasem się coś rozjadą, ale tym razem zapowiadało się bardzo stabilnie: poniżej zera i śnieg. Jak tylko otworzyłem oczy (no zbyt późno, niestety, ale do przeżycia) to od razu zweryfikowałem co jest za oknem i już wiedziałem, że będzie miodnie. Ogarnąłem się, po czym śmignąłem do garażu i o 5:55 wyskoczyłem na rekonensans po osiedlu.

Bosko to mało powiedziane! Przyjemna temperatura, intensywny śnieg, świeżutki biały puch pod nogami praktycznie na całej trasie (pomijając kilka dróg przez które przebiegałem) - w trybie emeryckiego truchciku (6:09/km) sobie przemierzałem osiedlowe chodniki i uliczki, od czasu do czasu czując na sobie lekko zaskoczone spojrzenia przechodniów xD Na nogach ulubione Kipruny KD500, które wspaniale się trzymają na śniegu.

Wygląda na to, że może jeszcze jutro będzie fajnie - niby już nie ma tak dużo padać, ale za to temperatura wędruje w okolice -5°C więc być może trochę się ten śnieg utrzyma. Boję się trochę o chodniki przy drogach, bo przy tym intensywnym odśnieżaniu i soleniu mogą się szybko zamienić w szarą breję głęboką po kostki...

Miłego wtorunia! ( ͜ʖ)

#sztafeta #bieganie #enronczlapie #biegajzwykopem
enron - 130 108,67 - 5,11 = 130 103,56

No co ja mogę powiedzieć, poza tym że drugi p...

źródło: IMG_9459

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Nikt w tak piękny sposób nie potrafi opisywać tej piździawy za oknem jak Pan @enron ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakbym Cię nie znał i nigdy wcześniej nie biegał w takich warunkach to bym po prostu uwierzył, że jest tak wspaniale i sam poszedł biegać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie ze mną te numery! (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
  • 0
@Ark00 jakaś z aldiego. Bardzo fajna, mocne światło i ładowana przez microusb. Z tyłu 4 albo 5 czerwonych mrugajek na osobną baterię 2032. Z wad to tylko mały rozmiar (jest ciut ciasnawo) i to, że nie da się odpiąć elementów elektronicznych żeby wyprać pasy.
Kilka tygodni temu ktoś mnie o te szelki pytał i po krótkim śledztwie namierzyłem jednego sprzedawcę na allegro: https://allegro.pl/oferta/bikemate-kamizelka-led-zolta-szara-r-s-m-13751012127
  • Odpowiedz
@enron: takie szelki to ja wiem bo w actionie można nawet dostać chociaż niewygodne do biegania. Ale myślałem że jakąś fancy lampkę ogarnąłeś, która ładnie oświetla w ciemności i nie dynda się na czole.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ark00 no jakoś ta lampka musi się na torsie trzymać ( ͡º ͜ʖ͡º) Oceniam jako dużo wygodniejszą od czołówki, a że i tak do biegania potrzebny pas odblaskowy to mam 2w1 ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
no jakoś ta lampka musi się na torsie trzymać


@enron: to prawda, ale musi dobrze do ciała przylegać. Ja w tych szelkach z actiona biegałem i przypinałem do nich telefon, to się szybko luzowały i potem latały w górę i w dół.

A taką lampkę to przypomniałem sobie że w Auchan kiedyś widziałem. Nie wiem czy dokładnie taką i nie pamiętam już jak mocno swiecila, ale raczej porównywalnie z czołówkami w
  • Odpowiedz
  • 0
@Ark00: to ta naprawdę ładnie świeci, lepiej od czołówki biedronkowej która ma teoretycznie 120 lm. No ale fakt, w totalnych ciemnościach pewnie bym nie chciał w niej latać po lesie pełnym wystających korzeni.
  • Odpowiedz