Wpis z mikrobloga

@Maxior99: Jak się nie da? Da się. Inna sprawa też że mają rodziny ale czy są szczęśliwi w tych rodzinach. Ja znam mase rodzin gdzie ludzie są razem bo wpadli albo z przyzwyczajenia
  • Odpowiedz
@Maxior99: no ale widzisz każdy ten czas wykorzystywał inaczej, trzeba umieć rozłożyć siły. Mam znajomego, który kilka miesięcy temu zapierał się, że przeprowadzi się do miasta wojewódzkiego w którym studiował, teraz mówi, że za rok, za rok to już będzie za późno ( ͡° ͜ʖ ͡°) wolał zaoszczędzić na wynajmie i zakredytować się u ojca na nowego golfa xD a na posuche na tinderze na wiosce narzeka
  • Odpowiedz
  • 5
@razdwatrzy55: wiesz co jest najgorsze ? Swiadomosc, Że nie można już cofnąć czasu, możliwe że to już koniec ...
Jedyne co Ci zostają to wspomnienia i lek przed przyszłością, całkowity brak akceptacji status quo i bezsilność by to zmienić
  • Odpowiedz
@Maxior99: ty nie jesteś rocznik 99? W każdym razie zostać betabankomatem, zrobić dzieciaka z ulaną żoną (samemu ulewając się chwilę po rozpoczęciu związku) prawie każdy potrafi.
  • Odpowiedz
@pamareum: + czasem może się trafić taka co zaczeła uprawiac sport i pol roku rok i bedzie o wiele chudsza
raz widziałem taki opis "bierz mnie teraz bo jak bede chudsza to bede miala duzo adoratorów" tyle ze ten opis widziałem rok xd a zmiany zdj brak
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: Pierwszy raz o koszulke bo miała z mojego ulubionego anime. Kilka kolejnych razy o jakieś pierdoły, a to szukałem orzeszków na sklepie i przy okazji pytałem jak idzie praca. Potem znalazłem na fejsie, zaprosiłem, zaczęliśmy gadać i poszło
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55

No i co z tego, że będzie o wiele chudsza w perspektywie x czasu? To z adoratorami będzie nadal aktualne, mimo że będzie już w związku. Jak kobieta zyskuje dużo na atrakcyjności to najczęściej kończy się to przeskoczeniem na inną gałąź.
  • Odpowiedz