Wpis z mikrobloga

@m76859: To Zależy od tego jak bardzo ci zależy na tej zmianie i na ile twoje skillsy będą dla nich przydatne. Ja bym rzucił tyle samo ile masz tutaj, ewentualnie zaznaczył że jesteś w stanie negocjować. Wg mnie te 6.5 czy 5k brutto to płaci sie ludziom na totalnym entry level po stażu a w dobrych firmach więcej na stażu także tego xd
  • 0
@NieRozumiemIronii: ziom, pracuje w kadrach od prawie 5 lat, wiem ile kto mniej wiecej zarabia ^^
co więcej wiem też jak wyglądały rekrutacje do mojej firmy, gdzie osoby bez expa w naszej branzy przychodzily i wolaly po 8k, tylko beke z nich potem mielismy na spotkaniach zespolowych.
@m76859: nie wiem co to za firma ale w wawie wieksze korporacje maja budżety na 8k+, wiem bo sama dostalam +\- tyle i tez zmieniała branże. Nawet brałam udział w rekrutacji gdzie na entry level z finansow - planing 10k oferowali
  • 0
@Malenaa: na początek stacjonarnie w okresie próbnym a potem hybryda 50/50. Obecnie mam 1 dzień 2 biurze w tygodniu a żona nie była w biurze od lipca
  • 1
@Mistymay: p i g? co to? wiem, że w PWC ludzie w finansach po 3 latach pracy maja ok 8k, w kpmg wcale nie lepiej. W Accenture z jezykiem 9-10k po 5 latach pracy, po mniejszych firmach juniorzy dostaja po 6k. Mówię na podstawie tego, ile zarabiają znajomi i jakie stawki zaobserwowalem obslugujac klientów płacowo.