Wpis z mikrobloga

Mirki, czy takie oznakowanie miejsca parkingowego przy drodze wewnętrznej jest prawidłowe? Może i jestem #!$%@? i w deszczu stanąłem tu by wypakować rodzinę i zakupy. Stałem 15 minut, a 2 miesiące później przychodzi list od SM z prośbą o dotacje na 1200. Nie widzę niebieskiego pola i znaku P-18 ani P-20+P-24. Moim zdaniem jest to #!$%@? od życzliwego strażnika osiedla i nadużycie władzy przez SM. Na razie mam wezwanie do wskazania użytkownika. #pytanie #warszawa #prawo
fifex - Mirki, czy takie oznakowanie miejsca parkingowego przy drodze wewnętrznej jes...

źródło: temp_file3877518269779194749

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
czekałem na taki komentarz od kogoś kto sam nie zna przepisów ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Ko_Otu: znam przepisy i wiem, że brakuje tam części oznaczenia. I tak sie będziesz tłumaczył przed niepełnosprawnym?
Nam w rodzinie ludzi na wózkach i #!$%@?ą mnie wszyscy co parkują "na chwilę"
  • Odpowiedz
  • 0
@Anakee nie będę się tłumaczył bo to nie jest miejsce parkowania dla niepełnosprawnych. Tak samo jak zebra na jezdni bez znaku to nie przejście dla pieszych
  • Odpowiedz
nie będę się tłumaczył bo to nie jest miejsce parkowania dla niepełnosprawnych.


@Ko_Otu: nie będziesz się tłumaczył, to oczywiste. Ale nie zdziw się jak ktoś ci kiedyś pozdrowienia kluczem na drzwiach zostawi :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Szkoda gadać. Wszystkie wasze porady okazały się #!$%@? warte ze względu na nowelizację przepisów. Uratowało mnie to, że ktoś już tam stał z lewej strony a ja się wcisnąłem obok, a brak oznaczenia, że to 2 miejsca:
"-...ale nawet jakby pan najechał kawałkiem opony na linię wyznaczającą miejsce to już podlega pan karze.
-To pan mi pokaże na zdjęciu, w którym miejscu najechałem na linię.
-No rzeczywiście... ale..."
I po wykładzie moralizatorskim
  • Odpowiedz