Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem jak tam się bawiliście na tagu w ten weekend? Pewnie alkohol i inne gowno, nihil novi. Ja wówczas leżałem chory w wyrku, choroba czy ki diabeł mnie wzięła toteż musiałem się wykurowac, taki mój los przegrańca (,) .
Zaś weekendowym pijusom chcę coś przypomnieć: Alkoholizm to poważna choroba społeczna. Alkohol powoduje 5% wszystkich zgonów każdego roku. Do głównych przyczyn należą choroby nowotworowe, zawał serca, problemy z wątrobą, wypadki samochodowe no i oczywiście zatrucie alkoholem. Poza tym alkoholizm to szeroki wachlarz problemów społecznych. Piszę o tym ponieważ nie tylko postanowiłem skończyć z notorycznym piciem, które donikąd mnie nie prowadzi. Męczy mnie oglądanie co tydzień ohydnych zapijaczonych mord! Nie dość że ohyda, to jeszcze wstyd i hańba! #przegryw #przegrywpo30tce #alkoholizm #trzezwosc #abstynencja #rzucampicie #oswiadczenie
NevermindStudios - Ciekaw jestem jak tam się bawiliście na tagu w ten weekend? Pewnie...

źródło: bronislaw_linke_patrz_oto_skutki

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
najgorsze co moze byc , 2-4 piw pite regularnie zniszczy ci zdrowie i psychike , kolo 50 sie przekręcisz


@Eftef: bzdura, prędzej się przekręci abstynent ze słabymi genami (rak, wrodzone choroby serca) niż ktoś kto codziennie pije 3 piwa a nie ma predyspozycji do takich chorób
  • Odpowiedz
@heniek_8: no jasne stary :-) ale ty juz jestes alkusem ze tak bronisz tej postawy :-) a moze ojca? Kazdy lekarz z ktorym porozmawiasz ci powie to samo co ,ci napisałem ,
  • Odpowiedz
@Eftef: bronię prawdy, oczywiście że alko nie jest zdrowe, ale 3 piwa dziennie to nie jest dawka po której lecisz do grobu w wieku 50

Myślisz że zastawiłeś sprytną pułapkę, bo jak napisałeś że po 2-4 piwach człowiek umiera, to nikt się nie odważy tego zakwestionować bo go nazwiesz alkusem?
Możesz mnie tak nazywać jak ci to potrzebne do czegoś
  • Odpowiedz