Wpis z mikrobloga

jaką stawkę zawołać na stażu ? dodam, że to praca 3 zmianowa XD włącznie z weekendami (tydzień nocki w miesiącu, 2 tygodnie popki, jeden tydzień ranki, a weekendy po 12h, ale co półtorej miecha xD)
stack AWS Cloud, Terraform, Github, Java, Python, Grafana, Prometheus, Kibana, Linux
wymagany ang i trooche niemiecki
apka do utrzymania, więc rozumiem, że naprawiam jak coś się wywali, a tak to słodko śpię?
#java #python #it #programowanie #programista15k #naukaprogramowania #pracait #backend
  • 29
@93michu93: w nazwie stanowiska jest application consultant a w opisie mowa jest o Application Development & Maintenance
ale czy to koniecznie musi dziać się w systemie 3 zmianowym, tym bardziej na stażu ? chyba, że na nocce to będę od budzenia seniora

8-10k

@radek1122012 : ale ja mam tylko 3 expa miecha jako java dev, inzynierke w pythonie to nie mój stack a wymagany stack i to staż jakby co ,
@razdwatrzy55 jak się bedziesz drożyć to Cię nie wezmą, pewnie chętnych nie brakuje. Także 2 razy się zastanów zanim powiesz 10k, bo na Twoje miejsce jest 5 Ukraińców ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Floryda: tymczasem w 3 tygodnie zebrali 10kandydatów na linkedinie xDD +pewnie paru na stronie
wymagany jest niemiecki tak przypomnę.
10k nie sypne nie ma opcji 8 też nie, ale no za 5k na uz bez żadnych benefitów przy takim systemie pracy to już wole korki nawalać za 35zł z dojazdem na chatę
tym bardziej, że w opisie stanowiska jest, że oferują ELASTYCZNE GODZINY PRACY xD
@razdwatrzy55: doprecyzuj, staż, czy okres próbny?
Jeżeli staż i to na UOP to często gęsto januszeksy rzucają minimalną i elo, bo chętni i tak się znajdą. Jeżeli to trochę lepszy januszeks i jest opcja UZ + masz status studenta, no to jest trochę lepiej, ale nadal bez szału.
Z kolei jeżeli to okres próbny no to można myśleć o stawkach juniorskich, ale jeżeli to jakieś korpo lub kontraktornia to na więcej