Wpis z mikrobloga

Dobra, obejrzałem już kolejny raz odcinek trzeci sezonu ósmego ale tym razem na lepszym ekranie i cóż mogę rzec. Jak dla mnie najlepszy odcinek z całej gry o tron.

Co tam bitwa bękartów i inne dziesieciominutowe bitwy.
Nie ma co skreślać odcinka tylko po końcówce, która trwała 30 sekund skoro pozostała godzina i jakieś 15 minut to jest coś pięknego. Wiadomo, na laptopie czy innym tablecie jak ktoś ogląda, tak jak ja kiedyś widziałem na premierze ten odcinek to można powiedzieć, że gówno bo nic nie widać (takie też było moje pierwsze wrażenie cztery lata temu) ale teraz, teraz jak to obejrzałem to jestem zakochany.

Dostajemy co chwilę dawkę emocji, tutaj nadzieja, minutę później strzał w pysk i tak kilka razy.
W pewnym momencie zatrzymałem odcinek bo musiałem do kibelka, myślałem że minęło dziesięć minut a tu 40 minut za mną było.
#graotron #got #seriale
  • 2
  • 0
@x_xRazorx_x no co ja Ci mogę powiedzieć, to można powiedzieć o każdym odcinku, nawet o tym wychwalanym battle of bastards. Nie można mieć wszystkp ale jeśli chodzi o przedstawienie bitwy, efekty specjalne itd. to dla mnie top