Wpis z mikrobloga

#apustaja #pepe #frenpill

Inni w sobotę chlejom do upadłego, biorom piguły i inne proszki, a Chop sobie pije legancko Schweppes Citrus Mix i przygryza cziperkowym hitem ostatnich miesięcy w postaci Moravskich Bambaryłów Solonych. A jeszcze wcześniej to sobie Chop zrobił kuraka po afrykańsku z frytkami i o! Czasami jakaś minimalna część w Chopie sobie myśli, jakby to było tak pić kohol, palić rosy i ogarniać kreskówki bez telewizora co weekend, czy Chop byłby wtedy fajniejszy jakoś może. To som jednak czynności towarzyskie, ale Chop ostatecznie zawsze dochodzi do wniosku, że Chop to by nie dał rady tak, to nie po chopskiemu, to nie dla niego takie o. Dla niego fajne pićko i cziperki wieczorem!
obuniem - #apustaja #pepe #frenpill

Inni w sobotę chlejom do upadłego, biorom piguły...

źródło: apu sobotniom porom

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 1
@Damasweger: Tak w sumie, to cziperki i pićko fajne, to są używki dla chłopa, ale takie "zdrowsze", które można kontrolować. Te Moravskie tylko solone są u mnie, ciekawe jak smakują inne.

@Redbulltabak Albo malinek, albo anyżków.

@choochoomotherfucker Herbatkie zieloną, to by chłop se wypił, już dawno nie pił takiej. A i nawet ciasteczka chciałem kupić, pieguski dokładnie, ale cziperki wygrały.
  • Odpowiedz
@obuniem: spoczko nie chcesz nie zachęcam, ale ja sie #!$%@? tak że odlecę z tego świata. jeżu chyba pora, chłodzić na parapecie bo nie che mi sie chodzić do lodówki
  • Odpowiedz
  • 0
@Redbulltabak: @choochoomotherfucker: Odbierdolta się od anyżków i od anyżków ( ͠° °). Chop już lata nie jadł ich co prawda, ale dobre są, trochę jak pasta Elmex xD. To zamiast anyżków pierniki toruńskie prawilne jedyne, albo sofijki, albo śliwki w czekoladzie.

@ojojojjj: Nawet gdybym chciał, to i tak nie mam z kim, a chlanie samemu to według mnie alkoholizm, tzn. jedno-dwa piwa w
  • Odpowiedz