Wpis z mikrobloga

Odpowiedz @RafDan dała mi trochę do myślenia link
Myślę, że powinniśmy naciskać na konfrontacje @sawardega i @RafDan czy to na discordzie czy choćby na wykopie.
@sawardega wystawił @RafDan na hejt i obelgi wśród społeczności portalu nie dając nic potwierdzającego jego słowa, że ten Mirek jest kolegą Boxdela.

@RafDan dalej utrzymuje, że były to fałszywe oskarżenia. Na swoją obronę przedstawia analizę dodawanych wpisow, statystykę i liczby. Mocna merytoryczna odpowiedź jednak trzeba brać pod uwagę, że komentarze i wpisy można usunąć więc nie do końca jesteśmy w stanie to zweryfikować. To mógłby obalić nagrywający i zapisujący wszystko Sylwek.

@sawardega często mówił o researchu. Nie rzucaniu bezpodstawnych oskarżeń. Dziwnym wydaje się potencjalne narażenie wizerunku przez jednego wykopka. Z drugiej strony, Sylwek mógł sprawdzać swoją obecną pozycję, czy ludzie wezmą jego słowa za pewnik. To “tylko” wykop którym nikt się nie przejmie i zawsze można było się jakoś wykręcić, że pomylił ksywki, czy przedstawić @rafdana jako hejtera któremu chciał pokazać jak to jest. Tylko, że sam krytykował Jacka Murańskiego za takie zachowania.

Zachęcam was do wywierania presji na Sylwestrze, żeby odniósł się do tematu. Wpisy z oznaczeniem @sawardega wzmianki o tym na jego socialach i poruszanie tego w trakcie live. Jeśli druid będzie ignorował i udawał, że tematu nie ma mam pewnego asa który może sprawić, że nie ucieknie od tematu.
Czekam, do poniedziałku i wtedy przedstawiam wam ten plan.

@sawardega podejmij się konfrontacji z @RafDan i przedstaw dowody na swoje słowa. Jeśli to nie prawda i nic nie ma to tak jak oskarżyłeś go na live tak na live wypadałoby to cofnąć i przeprosić go za zrobienie z niego pośmiewiska i ściągnięcie masowego hejtu.

#tik #tak @sawardega #gra sz?

#famemma #wardega #pandoragate #youtube #polska
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GoodGuyChucky93 ta bo myślisz, że Zadbanemu będzie się chciało xD
Walnął coś, stworzył zamęt i w------e j---a. Oni pod względem wizerunkowym boją się YouTube i Instagrama.
Nas się jedynie boją, jak aferę wykręcamy, ale rzadko kiedy potrafimy ja przenieść na IG. Jest na za mało po prostu.
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: Jakiej presji? Jaki on ma obowiązek żeby się wychodkom tłumaczyć? Od wielu miesięcy Zwyrol jest tu jeb*ny za manipulacje a jak napisał ''Rafdan to podnóżek Boxdela'' to zaczął się lincz. Siedział zedowolony w swojej norce i rozegrał to jak chciał. Taką inbe zrobił że nawet B----l się na aferkach o tym wypowiedział a Zwyrol który lubi nawiązywać do tego cudownego portalu temat przemilczał
B.....a - @GoodGuyChucky93: Jakiej presji? Jaki on ma obowiązek żeby się wychodkom tł...

źródło: xxxxx

Pobierz
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry: Oczywiście ja to rozumiem i tak jak mówiłem jest as w rękawie którego wyciągnę w poniedziałek.
Chce dać Sylwestrowi trochę czasu, jednocześnie przypomnieć, że tak samo jak z psiakobusem bedzie wywierana presja. No a też nie będę wyciągał wszystkiego na starcie.
  • Odpowiedz
@BobiSzmerda: jest dokładnie jak mówisz, jednym wpisem bez dowodów totalna destabilizacja tagu i ubicie jakiejkolwiek wiarygodności, dwa lata wstecz taki numer by nie przeszedł. Nie wiem skąd się bierze dzisiejsze bezrefleksyjne zawierzenie losowemu wpisowi, wychowankom wardęgi się kontrola rodzicielska skończyła czy o c--j tu chodzi
  • Odpowiedz
@kiniaFF: Tylko, że my daliśmy screeny na ktorych bazowalismy. Ja sam podkreślałem, że są takie podejrzenia nie mam 100% pewności a publikuje tylko dlatego żeby pozniej nie wyjść na Dubiela i żeby nie odbiło się to na mnie gdyby okazało się to prawdą.
A to już jest różnica. Wardega tylko dał hasło bazując na reputacji szeryfa Internetu i, że zazwyczaj jak coś powie to ma jakieś dowody
  • Odpowiedz
to tak jak oskarżyłeś go na live


@GoodGuyChucky93: Ale na Live cos mowil? Myslalem ze tylko wpis na wykopie.

Ogólnie ja się nie czuje ofiarą, tak jak pisałem według mnie odegrał się za to że go podgryzałem więc nie mam do niego pretensji i niczego nie
  • Odpowiedz
@RafDan: Moze te efekt Mandeli ale jestem wręcz pewien, że widziałem filmik czy to na story czy jakiś shot gdzie wardega o tym mówi.

Oczywiście możesz nie czuć się urażony jednak chodzi tutaj też o zasady i nie przyzwalanie na manipulacje i wykorzystywanie pozycji. Sam mówił, o nie pomawianiu innych. Teraz odgryzanie się i napędzanie hejtu jest ok ale kiedy Jacek Muranski użył tego samego argumentu to Wardega go krytykował
  • Odpowiedz
@RafDan: Przeprosiny w twoim kierunku byłby by dla niego mocną i gorzką lekcja pokory. Wielki szeryf Internetu przepraszający wykopka za pomówienie i napędzanie hejtu.

Mógł zgłaszać wpisy do moderacji, mógł cię przedstawić na live jako swój naczelny hejter też pewnie byłby spam w twoim kierunku i trochę smieszkowania ale to było za mało i posunął się do innego ruchu więc pora wyciągnąć konsekwencje
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: Za bardzo się wczuwasz. Miałem to samo, ale dzięki niemu już tego nie mam.

Przecież on napisal ze na wykopie sa rozne grupy, a ja niby naleze do grupy boxdela - w tym nie ma nic zlego, mogl miec takie przypuszczenia. A to że wykopki to łyknęły to już ich wina a nie jego. Tu każdego dnia każdy pisze różne teorie spiskowe.

Ja bym nie powiedział że jestem hejterem, bo ja nie przypominam sobie żebym go obrażał, albo robił jakieś hejtujące rzeczy - ja po prostu komentowałem podczas jego livow, i praktycznie zawsze bylo to konstruktywne. Te wpisy caly czas
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: Nie no serio wierzysz chłopowi co siedzi i w-------a jedzenie na streamie bo nie ma czasu nawet zjeść ? Każdy normalny wykopowicz wie, że te wpisy były później dla beki. Nawet ja raz z tego zażartowałem.( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeśli dałeś się zmanipulować to gratulację. Przez to potem takie osoby łapią się na scamy bo we wszystko wierzą "idolom". Jak by chciał się wytłumaczyć to
  • Odpowiedz
Nie no serio wierzysz chłopowi co siedzi i w-------a jedzenie na streamie bo nie ma czasu nawet zjeść ? Każdy normalny wykopowicz wie


@Wiran: to jest szerszy problem z którym walczę już bardzo długo, sylwek coś powie niby pół żartem niby serio niby c--j, później mamy armię młodszych tagowiczów którzy z pianą na buzi walczą w imie zasłyszanego zdania bez żadnych dowodów, niczego. Takie coś jest w c--j szkodliwe społecznie.
  • Odpowiedz