Wpis z mikrobloga

@LinQ czy ja jestem jakiś #!$%@?ęty czy czegoś nie dostrzegam w tym super interesie? Mam dać 174 zł za wkrętarkę 12v które ledwo ma siłę kręcić w drewnie gdy za 50 zł więcej mogę już mieć tez od nich wkrętarkę 20v. No chyba że te bity i wiertła z plasteliny aż takie super są że warto wziąć taki zestaw ale szczerze wątpię.

Jeszcze ten Aku od 12v to nadaje się do niczego
Wkrętarki? Zobacz jak się można serio upodlić


@Orowerbogatszy: Rozumiem, że jak ktoś bierze tyle wiader, to chce to przeznaczyć na sprzedaż. Tylko że tam kilkadziesiąt osób chce to sprzedawać. Oni chyba nie wiedzą na czym polega inflacja.
ja w tunelu foliowym w ogrodku chcialem sobie zrobic, i zrobilem, taki prosty system podlewania, zeby nie lac po powierzchni ziemi i nie zwiekszac wilgotnosci nadmiernie wntunelu wkopalem wiadra z dziurami i wokol wiadra posadzilem pomidory


@ZielonaOdnowa: Przeczytałem to kilka razy, a i tak nie ma pojęcia, jak to wygląda.

Umiesz to opisać precyzyjnie?
ona się czymś różni od takiej chociażby, którą można było wygodnie z fotela przed komputerem kupić?


@Krupier: Choćby systemowa baterią oraz ładowarką TEAM 20X, więc jeśli taka wkrętarka nie jest twoim jedynym elektronarzędziem akumulatorowym, to ma to znaczenie.
@StaryWedrowiec: wiadro wiesz jak wyglada mam nadzieje wiec nie bede sie rozpisywal, takie okolo 10l, mysle ze jakies 20cm srednicy, wysokosc okolo 20-25cm.

Na scianach wiadra, jakies 15mm od krawedzi dna rownomiernie po obwodzie rozmiescilem otwory o srednicy 10mm, otwory wykonywalem przy pomocy wiertla odpowiedniej srednicy i wkretarki.

Takie wiadra wkopalem w ziemie na okolo 10cm.

Zgodnie z rozmieszczeniem otworow posadzilem w odleglosci okolo 15-20 cm od wiadra krzewy pomidorow.

Do
@LinQ: ja w ogóle unikam Lidli, Biedronek i tego osiedlowego szajsu. Produkty tańsze, ale adekwatne do ceny. W zasadzie w podobnych cenach zakupy zrobię w Dino lub Stokrotce, ale raz że zostawiam kasę w polskiej sieci a dwa: nie ma takiego spędu bydła. Stanie w kolejce do kasy to jak udział w paradzie buractwa, "może Pani zadzwonić" a później Ci z końca wpychają się przed tych co dłużej stoją.... No i
yyy, w sensie co znaczy "systemową"? i "team20x"?


@Krupier: Marka Parkside od chyba 2017 roku znormalizowała akumulatory oraz ładowarki, dzięki czemu jeden akumulator obsłuży niemal wszystkie urządzenia bezprzewodowe. Nie musisz kupować tylu akumulatorów i ładowarek, ile masz urządzeń.

W przy przypadku tej marki system ten nazywa się X 20V TEAM, więc mając jedno urządzenie i baterię, możesz dokupić kolejne i ta bateria będzie pasować.

Podobne systemy ma Niteo z Biedronki, Makita,
StaryWedrowiec - > yyy, w sensie co znaczy "systemową"? i "team20x"?

@Krupier: Marka...

źródło: 2023-11-25 11 04 29

Pobierz
yyy, w sensie co znaczy "systemową"? i "team20x"?


@Krupier: Chyba chodzi mu o to, że tę samą baterię możesz użyć w 20 innych urządzeniach.

Czyli będzie ona pasować do wiertarki, wkrętarki, wyrzynarki, nożyc do żywopłotu, pilarki łańcuchowej, szlifierki itd,

Czyli nie musisz mieć 20 baterii bo wystarczą Ci 2-3 szt.

Jak kupisz chińczyka, to jego bateria nie musi pasować do innego chińczyka.

Lidl/Kaufland ma Parkside, Biedra ma Niteo tools
Wystarczajaco precyzyjnie? Masz Bordo to rozumiem ze trzeba dosc specyficznie tlumaczyc zebys zrozumial, ale lepiej nie potrafie.


@ZielonaOdnowa: Wystarczająco, dzięki.

Poprzednim razem zrobiłeś to trochę bez ładu, więc ciężko mi było zrozumieć czy otwory są w dnach wiader czy gdzie indziej oraz jak głęboko są wkopane. Sam przeczytaj pierwszą swoją wypowiedź, ale tak, jakbyś nie wiedział, o co chodzi.
Jak kupisz chińczyka, to jego bateria nie musi pasować do innego chińczyka.


@DRESIARZZ: @StaryWedrowiec ok, czaję, dzięki.

Niemniej jednak do pierdół domowych spokojnie ten chinol mi wystarcza więc jak ktoś chciał kupić tylko po to by mieć wkrętarkę w razie W na chacie to promocja wcale jakaś taka rewelacyjna nie jest.

No i nie wiem jak teraz, ale z kilku sprzętów Parkside to tak nie do końca jestem zadowolony.