Wpis z mikrobloga

@Yuri_Yslin: racja, cala atrakcyjnosc tego miejsca i ogolnie chrzanowa opiera sie na metrze - bez tego te pola by jeszcze dlugo byly puste :P
Tez a propo halasu z dolu - pewnie zalezy jakeigo sasiada trafisz, ale w swoim zyciu mieszkalem w bloku z 2009 roku od JW, w bloku z 2016 roku od robyga, bylem u paru znajomych u lokalnych deweloperow i ani razu nie slyszalem sasiadow z dolu(jesli chodzi
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: ze ściana w mojej sypialni graniczy salon sąsiada który na ścianie na której na mam głowę ustawił sobie głośniki z dużym basem i sobie odpala ( ͡° ͜ʖ ͡°) po rozmowie i uświadomieniu jak to u nas wygląda o 99% ograniczył ale nadal z raz w miesiącu jak zaprosi kolegów to włączy muzyke nawet nie mocno na full ale dub tak że nic na to nie
  • Odpowiedz
Trochę myślałem nad tym metro zachód i jednak widzę, że ono jest 1,5km dalej od miejsca, które mnie interesuje - takie blokowisko w polu kapusty, kiedyś pewnie będzie to jakoś wyglądać, ale obecnie to 13k za to bym nie dał, a 15k to już w ogóle nie. Jedyna zaleta to metro, którego jeszcze nie ma.


@Yuri_Yslin: ten wpis to złoto :D
  • Odpowiedz
Tez a propo halasu z dolu - pewnie zalezy jakeigo sasiada trafisz, ale w swoim zyciu mieszkalem w bloku z 2009 roku od JW, w bloku z 2016 roku od robyga, bylem u paru znajomych u lokalnych deweloperow i ani razu nie slyszalem sasiadow z dolu(jesli chodzi o codzienne zycie).


@eehhh: żeby nie było słychać sąsiadów z dołu to wylewka na posadzce sąsiadów musi być odseparowana zarówno od ścian jak i
darck - >Tez a propo halasu z dolu - pewnie zalezy jakeigo sasiada trafisz, ale w swo...

źródło: detal

Pobierz
  • Odpowiedz
@darck: interesowalem sie wyciszeniem dla wlasnego mieszkania i konsultowalem sie z ekspertem od akustyki - powiedzial mi ze jesli chodzi o wyciszenie podlogi to tu za duzo zrobic nie mozna i wszystko zalezy jak deweloper zrobil blok. Jedyne co mi polecil to na podlodze dac 1cm plyty pilsniowej. A na sciany z sasiadami dac przedscianke 10cm - plytka gk i pianka wtornie spieniona.
  • Odpowiedz