Wpis z mikrobloga

Kobiety są bardzo proste w obsłudze: Jeśli jesteś brzydki, to ona będzie szukać wszędzie powodu, żeby z Tobą nie być, jeśli jesteś przestojny to zawsze znajdzie taki, żeby być. To jest tak proste. Nie myślcie, czy macie zbyt konserwatywne poglądu, czy źle rozmawiacie z kobietami itp. To ma takie samo znaczenie na Waszą relację jak to którego dnia spadł pierwszy śnieg w zeszłym roku.

Kobiet NIE trakuje się poważnie, to jest podstawowy błąd jaki mężczyźni popełniają.

Najgorzej ma moje pokolenie, bo kiedyś blackpilla nie było. Dziś jest szansa, żeby młode pokolenie mężczyzn nie cierpiało.

Wrzućcie na luz, nie przejmujcie się, to są tylko kobiety, nikt kto jest warty cierpienia.

#blackpill #przegryw
  • 47
@xVolR: czyli jeszcze lepiej.
I my do tego wracamy co było, ostatnie dekady to był po prostu jakiś wybryk.
Programy socjalne, pomoc dla samotnych matek, social media przez które kobiety mają w głowach, że każda zasługuje na absolutnie najlepszego gościa itd.
jak?


@xVolR: Mam ci teraz napisać rozprawkę na ten temat?
Nie da się tego ująć w kilka zdań.
To kwestia na jakim etapie znajomości jesteście i czy masz styczność z nią powiedzmy codziennie w pracy, czy tylko raz na jakiś czas na randce. Wtedy podejście się różni, ale fundament pozostaje niezmienny.
@LostHoldenCaulfield: Za proste by to było gdyby będąc tylko ładnym mieć powodzenie u kobiet o czym się zresztą X lat temu i to już nie raz przekonałem. No fajnie jest mieć zainteresowanie ale jeszcze trudniej takie zainteresowanie utrzymać, bo zawsze się ktoś lepszy znajdzie.