Wpis z mikrobloga

Czy chłop mający swoje mieszkanie niezobowiązująco wiążący się z niewiastą jest w stanie skutecznie się zabezpieczyć;
a. Przed wywaleniem mnie z własnego mieszkania falszywie zgłaszając przemoc
b. Przed fałszywym oskarżeniem o gwałt

Załóżmy, że znajdzie się taka mocno chętna do wspólnego życia na moich zasadach. Z mojej strony niczego jej nie zabraknie ale muszę być pewny powyższego jakby coś jej odbiło.

#mieszkanie #prawo #zwiazki #zwiazek
#pytanie
  • 15
Załóżmy, że znajdzie się taka mocno chętna do wspólnego życia na moich zasadach


@cotozazycie: i tylko ewentualność wyrzucenia z mieszkania i oskarżenia o gwałt powstrzymuje cię przed poznaniem jakiejś laski... jasne... śnij dalej.

1. Muszą istnieć podstawy do nakazu eksmisji, poza tym nakaz jest czasowy. Jeśli zostaniesz pomówiony o coś, czego nie zrobiłeś, przez np utalentowaną aktorsko laskę, możesz dochodzić swoich praw na drodze sądowej.

2. Z gwałtem jest o tyle
Nie wiem to jest zgodne z prawem


@cotozazycie: Niestety jest. Jak cos sie nie spodoba to zadzwoni na policje i lecisz z chaty. Dowodow winy (w tym wypadku niewinnosci) beda szukac dopiero pozniej.
Nie wiem to jest zgodne z prawem? Na filmach tak robią. Pomyślałem, że jakby podpisała in blanco, bez daty wycofanie oskarżeń na odrębnych oświadczeniach


@cotozazycie: naoglądałeś się. Teraz poczytaj przegrywów z wykopu i jesteś załatwiony na cacy.