Wpis z mikrobloga

Sukces Cyberpunka pokazuje, że ludzie to są jednak głupi i wybaczą wszystko.

Po 2 latach dostaliśmy wersję 2.0, stan w jakim powinna być gra na premierę, a debile jeszcze się cieszą, pisząc "że zawsze ten patch mógłby być płatny, tak jak to mają w zwyczaju inni wydawcy" xD

Kolejny zarzut do graczy, bronienie decyzji o niewydawaniu dlc do cyberpunka na konsole starszej generacji. Rozumiem, że twórcy specjalnie okłamali swoich fanów, aby sprzedać jak najwięcej kopii gry?

Jeśli tak ma wyglądać przyszłość gier no to cześć, giniemy.

Aż dziw bierze, że blizzard tak upadł, patrząc na to, że z fanami można robić co się chce. Choć widząc sukces Diablo IV, wystarczy wydać średniaka, aby zyskać w oczach graczy.

Pociesza mnie za to, fanpage Overwatcha 2 ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wychodzi na to, że jedynymi wydawcami godnymi zaufania, których gry można w ciemno preorderować są Nintendo oraz Fromsoftware. Studia od Playstation również trzymają wysoki poziom (spokojnie dostaniesz gre 8/10), ale one są jak McDonalds, zawsze wiesz czego możesz się spodziewać, smakuje dobrze, choć tak samo, ale często tam wracasz.

#gry #darksouls #nintendoswitch #ps5 #xbox
  • 21
  • Odpowiedz
@Tratak: najpierw masz ból dupy, że cdp poprawił cyberpunka, a później chwalisz Fromsoftware, które edycje pctowe swoich gier miało zawsze głęboko w dupie. Weź się zdecyduj. Najzabawniejsze w tym jest to, że to FS właśnie wydał po latach płatnego fixa DS1 na pc (bo remasterem ciężko to nazwać) i kazał kupować graczom jeszcze raz tę samą grę xD.
A pomijając już całkowicie co ma które studio za uszami (bo każde
  • Odpowiedz
A pomijając już całkowicie co ma które studio za uszami (bo każde coś ma) to niczego się nie nauczyłeś skoro nadal kupujesz preordery zamiast poczekać na spokojnie na premierę


@Sztywnesutkiszatana: Arrowhead mnie nigdy nie zawiódł, Rebellion nigdy mnie nie zawiódł ze sniperem, Josef Fares też dostarcza (nie pamiętam nazwy studia). Ich gry biorę w ciemno ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
których gry można w ciemno preorderować są Nintendo


@Tratak: W końcu zawsze wiadomo co dostaniesz- kolejną iterację mario, mario kart, pokemonów lub zeldy xD
Tak samo można powiedzieć o EA czy dawnym Activision - nowa iteracja fify albo call of duty jest pewna jak w banku xD
  • Odpowiedz
@Tratak pozdro cities skylines 2 wyszło jako zbugowane gówno, połowa obiecanych rzeczy to kłamstwa albo wgl jeszcze w produkcji, a te śmiecie na reddicie jeszcze ich bronią
  • Odpowiedz
Pozdrawiam niezbyt mądrych graczy którzy kupili Cyberpunka na premierę nie wspominając o preorderze xD. Ja kupiłem wczoraj z dodatkiem za 120 zł i teraz na spokojnie sobie zagram jak już wszystko naprawili i dodatek wydali.
  • Odpowiedz
  • 2
@Tratak ta gra to był sztos od dnia pierwszego (gram na PC).

hejt wynikał z tego że na konsolach niby średnio działała oraz że CDPR obiecał złote góry pompując balonik niemiłosiernie
  • Odpowiedz
jedynymi wydawcami godnymi zaufania, których gry można w ciemno preorderować są Nintendo oraz Fromsoftware


@Tratak: z tym from software to żeś #!$%@?ł do pieca, wydają jedno i to samo z nowymi skórkami, gorzej niż pokemony. zepsute wersje, typu DS1 na pieca, który trzeba było modować czy Bloodborne na PS4, który ma zepsuty silnik graficzny i gra chodzi w 31fps (ze spadkami oczywiście). kwintesencja japanese development xd
  • Odpowiedz
@Tratak Fajny tekst rzuciła postać Idrisa Elby na koniec zwiastuna do „Phantom Liberty”- „Remember.. the game is fixed” XD Dobre wsparcie można pochwalić. No Mans Sky mi się przypomina. Blizzard doi swoich klientów niestety. EA ma dyrektorów którzy wypychają produkty bez zastanowienia (Battlefield, Anthem).
  • Odpowiedz
@Tratak: A ja #!$%@? w cyberka 2.0 i jest mega sztosik. Mam wywalone na jakiś płaczków i po prostu dobrze się bawię ( ͡ ͜ʖ ͡).
  • Odpowiedz
CDPR obiecał złote góry pompując balonik niemiłosiernie


@K_R_S: I to jest właśnie powód hejtu na CP.
Gdyby nie olbrzymi hype kręcony latami i obietnice bez pokrycia, to byłby uznany ósmy cud świata.
  • Odpowiedz