Wpis z mikrobloga

  • 8
@mightyandrzej777 sam jestem whitepillowcem ale Whitepill to można powiedzieć stoicka wersja Blackpillu więc można powiedzieć że "Każdy whitepillowcem jest również Blackpillowcem ale nie każdy Blackpillowcem jest whitepillowcem"
  • Odpowiedz
  • 6
@Luke_Skywalker88 tylko takie coś znalazłem ale generalnie Whitepill jest bardzo prosty do zrozumienia (według mnie jest prosty do zrozumienia) jest to Blackpill tylko że zachowujesz spokój nie jesteś wkurzony na cały świat na swój los nie nienawidził kobiet i po prostu nie masz w sobie agonii Dobrze wiesz o tym że świat jest brutalny i niesprawiedliwy ale zamiast "płakać z tego powodu" to akceptujesz to i idziesz dalej tak zwane "nothing is
power-weak - @Luke_Skywalker88 tylko takie coś znalazłem ale generalnie Whitepill jes...
  • Odpowiedz
@power-weak Dlatego że whitepill nie neguje założeń blackpilla pt. "it's over" ale ten element stoicyzmu pozwala zauważyć że tak naprawdę to od Ciebie zależy jak wykorzystasz tą wiedzę.

Jak to ktoś mądry powiedział - "między bodźcem a reakcją, jest jeszcze przestrzeń". To my decydujemy, jak wiedza o chadach mających wszystko dzięki genom czy analogicznie incelach nie mających niczego przez geny, wpływa na nasze działania. Owszem, to jest w #!$%@?ę niesprawiedliwy świat, owszem,
  • Odpowiedz
  • 2
@mightyandrzej777 dzięki że wytłumaczyłes mi to faktycznie masz rację. A jak ja koszytam z tej wiedzy o Chadach lub incelach? Nie wiem staram się traktować wszystkich równo nie zależnie od wyglądu no i nie jestem zły na świat za to oczywiście uważam to za niesprawiedliwe ale taka już jest Natura brutalna ale i też skutecznia co by nie mówić
  • Odpowiedz
@power-weak i to jest prawidłowe podejście, zgodne z moralnością. Nawet jeśli nie zostanie ono wynagrodzone za życia to przynajmniej umierasz ze świadomością że żyłeś jako wyjątkowa jednostka, jako dobry człowiek w złym aż do szpiku kości świecie
  • Odpowiedz
  • 0
@mightyandrzej777 w sumie Nigdy w ten sposób nie myślałem ale masz w 100% rację generalnie to nie czuje się jakoś wyjątkowy z tego powodu po prostu żyje tak jak mi pasuje czyli jako Whitepillowcem nie ważne jak to brzmi
  • Odpowiedz