Wpis z mikrobloga

@ManletSynJanusza: Pluje na tych wszystkich ludzi którzy sprzedają fałszywe marzenia. Tak samo aktorzy trenujący po 3 razy dziennie mający po 50 lat i twierdzący że to wszystko dzięki ciężkiej pracy wyłącznie. Rynek fitnes jest strasznie zepsuty przez takich ludzi. Początkujący często mają nierealne oczekiwania względem swojej sylwetki i siły właśnie przez takich ludzi. Potem część z nich zacznie brać sterydy nie mając żadnego pojęcia o skutkach ubocznych i większość z nich
@Magq:

Problem jest dwustronny.

Jak mówię klientowi, ze przemiana zajmie 2-3 lata a nie 2-3 miesiące to połowa idzie do innego lub w ogóle nie podejmie próby zmiany swojego życia, bo myślał, że będzie łatwiej.

Wystarczy też zobaczyć jakby był kwik na wykopie, gdy trochę się zalałem jak byłem naturalem i pręgi na plecach miałem tylko w peaku - no to zaraz przytyki, że lipa i dramat.

Idąc w 100 %
@ManletSynJanusza: Przetrenowałeś SUMIENNIE co najmniej kilka lat naturalnie, trzymając michę, rozplanowując bloki treningowe, ćwicząc z głową, żeby głos zabierać w tej kwestii czy pierdzielisz tylko tak bo jest na to moda? Ten cały Ninja to ważył chyba z 73 czy coś koło tego na scenie przy wzroście jakoś 178? To nie jest nierealny wynik do zrobienia.