Wpis z mikrobloga

Ale akcja była wczoraj na stacji ładowania. Normalnie tam nie jeżdżę bo to spisek sorosa i NWO ale podjechalem sobie z trasy dolać litr oleju do silnika mojego TDI hehe. Stoję tak z otwartą maską i dolewam facet obok mnie podjeżdża i ładuje teslę. No i zagajam do niego, mówię że długo się ładuje. On burknał że trochę. Ja mowie, że nie troche tylko cztery razy dłużej w porownaniu do mojego diesla a on przytakuje. No to ja dalej tlumacze mu, że niech popatrzy sobie jak wyglada zasięg passata a jak to czym on próbuje jechać. On cos przytaknał i mowi, że mu wystarcza. Ja już na maksa zgrzany, mówię to złom i zasięg mu spada z powodu całorocznych ujemnych temperatur w Polsce. Koleś mówi ze wie, i odłącza teslę od prądu. #!$%@? wyrywam mu kluczyki a raczej próbuję bo gosć sie ze mną szarpie. Pytam sie go czy nie rozumie co do niego mówię. Że elektryki to spisek co i chcą mu odebrać wolność. I żeby już dzwonił po lawetę bo nigdzie nie pojedzie przez zdegradowaną baterię. #!$%@? krzyczę na cały glos, że gość jeździ elektrykiem i zaraz się zapali. Podbiega do mnie jeszcze jakiś facet z kobitą i dwójka dzieci, wszyscy próbujemy wyrwać mu kluczyki ale on juz wpakował swoje dupsko do tesli. Ja krzyczę, że tym się nie da jeździć, zeby chociaż udawał że nie odpala. Jakiś gość odkręca mu tylnie koło i wyrzuca do kosza, mnie się jeszcze błotnika kawalek udało oderwać zanim ruszył, #!$%@? nie odpuszcza. Podjeżdża ochrona i policja, rzucają nas na glebę i kują. Krzyczę jeszcze ze dał sie wydymać systemowi i jest frajerem bez honoru. On tylko usmiecha sie, wyciąga z kosza odkręcone koło, wrzuca do bagażnika i odjeżdża. Na moich oczach. Mowi mi, ze za tydzień tez tu wroci i naładuje jeszcze raz. Jak mnie wypuszczą będę tu na nieho czekał. Ja pier... ludzie ogarnijcie sie troche i włączcie myślenie

PS. Dałem z siebie 30%
#tesla #elektryki #heheszki #motoryzacja
  • 39
  • Odpowiedz
@Stulejman_Wspanialy: podoba mi się szczególnie fragment że zimno i bateria słaba. Pozdrawiam cieplutko z Finlandii gdzie kumpel dzisiaj odebrał swoją Teslę, których jest tu całkiem sporo (tak jak i również w Norwegii gdzie jest podobnie zimno). To jak to jest, 20mln nordsmenow się nie zna?
  • Odpowiedz