Wpis z mikrobloga

@badreligion66: Jestem dość wysoki i po 3 godzinach siedzenia owszem, wolę sobie postać, bo miejsca w samolotach jest mało.

Po za tym, jak mam łączony lot to w przypadku opóźnienia liczy się każda minuta, tez warto wstać wcześniej :) Różne sytuacje się zdarzają.
to ciekawe, bo ja w normalnych liniach miejsce wybieram w trakcie rezerwacji. Miejsca wybierasz przy odprawie jak kupujesz bieda bilet, albo lecisz tanimi liniami. To zabawne jak zgrywasz wielkiego eksperta od latania, po czym z odpowiedzi wychodzi z ciebie polak-robak szukający jak najtańszej okazji XD


@an-drzej: w jakich liniach, no napisz mi - wizzair czy ryanair? XDDD ale jesteś zakompleksiony skoro dalej brniesz w dyskusję ze mną. ja sobie wybieram miejsca
@mach0Bear: otóż nie tym razem. Godzinę temu ładowałem w Gdańsku z Neapolu. Samolot wylądował a nie było słychać rozpinania pasów, zatrzymał się a prawie nikt nie wstał, dopiero jak drzwi się otworzyły to ludzie się poderwali. Czy to jeszcze Polska?

P. S. nikt nie klaskał :(
że na ludzi z opóźnionego lotu czekają


@an-drzej: ile czekają mistrzu? no powiedz. jakie linie, na jakim lotnisku? ciekawe czy kiedykolwiek miałeś taką sytuację, czy tylko teoria i uniwersytet chłopskiego rozumu? zdarzyło mi się, że poczekali, np. przez berlin tegel (już zamknięty na szczęście) do abu zabi, tylko to było 20 minut. a tak to mają cię w dupie, nikt nie będzie trzymać ponad 250 ludzi bo się spóźniasz. dostaniesz hotel,
@enzojabol normalnie siedzieć sobie lepiej, ale jeśli masz krótką przesiadkę czy opóźniony lot, to wchodzenie na końcu już nie jest zbyt mądre, bo Twój bagaż może wylądować kilka rzędów za Tobą z powodu braku miejsca. To już jest problem.
@LezliNilsen sam jesteś biedak, już kilkukrotnie zdarzyło mi się, że bramki zamknęły się na moich oczach i musiałem noc spędzać w miejscu, w którym nie powinienem. Ok, zapłacone przez linie, ale czasu mi nikt nie zwróci.

Najwyraźniej mało latałes i mało widziałeś. To nie powód do wstydu, ale pouczanie innych już tak.
w jakich liniach, no napisz mi - wizzair czy ryanair?


@inrzynier: Swiss, Austrian, Eurowings (niby bieda linie, ale jednak ciut lepsze), Lufthansa. W każdej z nich albo kupuję normalny bilet i mam miejsce do wyboru od razu, albo tani bilet z dopłatą miejsca, albo tani bilet bez miejsca, które przydzielane jest losowo, a potem teoretycznie możesz je zmienić przy odprawie, praktycznie rzadko kiedy i lądujesz gdzieś z tyłu. Ty jak widać
sam jesteś biedak, już kilkukrotnie zdarzyło mi się, że bramki zamknęły się na moich oczach i musiałem noc spędzać w miejscu, w którym nie powinienem. Ok, zapłacone przez linie, ale czasu mi nikt nie zwróci.


Najwyraźniej mało latałes i mało widziałeś. To nie powód do wstydu, ale pouczanie innych już tak.


@Ion_cannon: gwarantuję ci, że latałem więcej razy od ciebie dziadu i nigdy nie spotkałem się z sytuacją żeby 7-15 sekund
Polacy uwielbiają stać w kolejkach, niewygodę oraz bezsensowne czynności.


@F_Ogot: Z drugiej strony zawsze kiedy sobie pomyślę "nie będę się pchał jak bydło" i stanę gdzieś bliżej końca i w ostatniej chwili, to potem mam #!$%@?, czegoś zabraknie, coś się obsunie, ledwo zdążę xD

Oczywiście wychodzenia z samolotu to nie dotyczy, ale dostawania się na pokład już czasami tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@F_Ogot: Faktycznie samolot może się przewrócić na ogon. Dlatego gdy wychodzenie pasażerów odbywa się tylko i wyłącznie przednimi drzwiami wypuszcza się grupki po 10 osób, następnych się zatrzymuje aż wszyscy podejdą do przodu, żeby uniknąć sytuacji np. w której pasażer ściągający bagaż w połowie samolotu zablokuje dużą liczbę osób za środkiem ciężkości samolotu ;)