Wpis z mikrobloga

@inrzynier

>bo i tak wychodzą wszyscy rząd po rzędzie


@LezliNilsen: oho zielonka aktywacja. otóż nie jest tak, że wszyscy rząd po rzędzie wychodzą, można przeprosić i wcześniej wyjść. więcej lotów i przesiadek za mną niż ty z mamą w pksie jechałeś. nie jeden raz cisnąłem przez podziemia w frankfurcie i jak wpadałem do samolotu to zamykali drzwi i "boarding completed". ale wykopowi łowcy okazji z bezpośrednimi biletami po stówce do oslo
CAŁE KVRWA 7 sekund szybciej dzięki czemu cudownie zdąża na następny samolot hahaha xD


@LezliNilsen: oho widać pasażera rajanera co nigdy nie leciał niczym większym XD ciekawe czy rękawem kiedyś wysiadałeś przynajmniej XD otóż jak siedzę w końcowych rzędach a podstawiają rękaw to wolę jednak szybciej wstać.

w ogóle co ja z zielonką dyskutuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) byś zobaczył lotniska w afryce, azji, bliskim wschodzie czy
@badreligion66: Można się zgadzać, można się nie zgadzać. Wg mnie jest prosta zasada. Siedzisz od wewnątrz - wstajesz i ogarniasz swój bagaż i jesteś redi do wyjścia. Drzwi się otwierają - wychodzą ludzie już gotowi do wyjścia. Oni wyjdą, wstają zewnętrzne siedzenia i ogarniają się do wyjścia i wychodzą. Proste i sprawne. Ale w 90% nie działa, bo ludzie mogą siedzieć i w kiblu i też będą się pchali do wyjścia
a jak mam przesiadkę a loty są opóźnione, to wolę wcześniej opuścić samolot, żeby zdążyć na kolejny lot. ale wiem, że ciężko ci to będzie pojąć.


@inrzynier: wychodzi na to, że 90% osób w każdym locie, w którym leciałem, miało jakąś przesiadkę.

otóż jak siedzę w końcowych rzędach a podstawiają rękaw to wolę jednak szybciej wstać.


@inrzynier: to może warto by było dopłacić to parę euro za lepsze miejsce z
to może warto by było dopłacić to parę euro za lepsze miejsce z przodu panie bogaty gardzący plebsem z Ryanairu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@an-drzej: o proszę, to taka nowość dla ciebie - w normalnych liniach możesz sam w cenie biletu wybrać sobie miejsce! wiem, to szok dla ciebie na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jak spóźnię się z odprawieniem te 48h
@F_Ogot po pierwsze to wszyscy stoją XD gdziekolwiek nie leciałem to każda nacja stoi i czeka.

@badreligion66 to akurat prawda, bo ja ostatnio wracałem z Madrytu do Krakowa i przez #!$%@? Polaka, który się awanturował, że mieliśmy opóźnienie na 1/2h i po wylądowaniu od razu każdy wstał żeby rozprostować nogi.
Polacy uwielbiają stać w kolejkach, niewygodę oraz bezsensowne czynności.

@F_Ogot: dużo latam i wszędzie jest tak samo. Jakbys posiedzial 8h na fotelu w samolocie to tez bys sobie wolal wczesniej postac. Freethinkerzy #!$%@?
No na pewno chcą rozprostować nogi xd


@badreligion66: tak. mam 178cm wzrostu i z moimi nogami w wizzairze i ryanairze wbijam się kolanami w fotel przede mną. dlatego, jak tylko samolot wyląduje, to staję w przejściu bo mnie po prostu od tego nogi #!$%@?ą. siedzenia w tych liniach są projektowane dla dzieci, a nie dorosłych.
o proszę, to taka nowość dla ciebie - w normalnych liniach możesz sam w cenie biletu wybrać sobie miejsce! wiem, to szok dla ciebie na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jak spóźnię się z odprawieniem te 48h / 36h (zależy od linii, BA czy tam lufa, lot, emiraty) przed lotem to później słaby wybór miejsc.


@inrzynier: to ciekawe, bo ja w normalnych liniach miejsce wybieram w