Wpis z mikrobloga

Deadlift 300kg, po powrocie. Prawdziwa siła techniki się nie boi :P

No tutaj była po prostu siła, bo wszystko inne uciekło. LOL. Nawet ustawić się nie potrafiłem, czy zawiązać pasków na sztandze, jakoś coś mi nie pasowało. Dynamiczny start totalnie wytrącił mnie z pozycji, dupsko poszło do góry, plecy zostały, sztanga uciekła do przodu ale i tak wciągnięte to zostało. Szczerze mówiąc ja dzisiaj liczyłem na 250-270kg a tutaj proszę 300kg :P Mój rekord absolutny to 340kg jako natural, więc teraz na wspomaganiu myślę żę 365kg (~800lbs) pęknie szybciej niż zakładałem :P

Jest jeden "minus" treningów obecnie... nie jestem w stanie się zajechać, a odwalam chore objętości i do tego krótkie przerwy, bo regeneracja między seriami jest wybitna. A zmęczenie, "zakwasy" następnego dnia właściwie nie istnieją xD Nie wiem czemu towar aż tak na mnie działa lol. . Wczoraj, 14 serii na biceps + 6 na przedramie, łapy myślałem że wybuchną, a dzisiaj? Mógłbym je trenować znowu bo właściwie czuje że sa już zregenerowane.
7x cardio w tygodniu, 6x trening siłowy, łącznie nawet pod 15 godzin treningu w tygodniu... I NIC. Zmęczenia po prostu nie ma.

Może z czasem jak ciężary znacząco wzrosną to będzie trzeba uciąć trochę tej objętości ale póki co, chce mi się z tego po prostu śmiać, jakie to wszystko jest proste

Zawsze byłem trochę odklejony... ale teraz to chyba postępuje. Bo zaczynam odczuwać że cały WSZECHŚWIAT chce mi pomóc, w pizganiu największych ciężarów...hmmm :)

Deadlift 270x1 290x1 300x1
Hise shrugs 4x25
DB rows 4x6
Reverse hypers 5x12
Lat pulldown wide 4x12
Sled 8x50m
Lat AB heavy 3x12
Band ham curls 3x40

#silownia #strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Deadlift 300kg, po powrocie.  Prawdziwa siła techniki się nie boi :P

N...
  • 34
  • Odpowiedz
@IntruderXXL masz tendencje do robienia głupot w tym martwym ciągu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wiesz dobrze, że szarpanie z ugiętej łapy to średni pomysł, zwłaszcza jak się zrobiło dzień wcześniej 14serii na biceps ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uważaj żebyś nie był kolejnym trójbojowym Ikarem, bo gpp i cała prewencja to jedno, ale kontrole nad techniką i treningiem też trzeba mieć.
  • Odpowiedz
  • 1
A na zawodach trójbojowych martwy się robi taką sztangą Texas czy zwykłą sztywną?


@In_thrust_we_trust: To jest właściwie standard jeśli chodzi o sztangę do martwego ciągu na zawodach :) Poza IPF-em rzecz jasna, tam jest zwykła twarda sztanga.
  • Odpowiedz
  • 0
wiesz dobrze, że szarpanie z ugiętej łapy to średni pomysł,


@bdm_bq: No do końca nie wiem :) Nie odczuwałem nigdy problemu z bicepsami, czy ogólnie łapami przez takie szarpnięcie. Ogólnie wydaje mi się że większych przeciążeń tam nie ma. Zauważ jedną rzecz to nie jest "stff bar" tylko texas, on ma dużo luzu, i ja szarpiąc tak naprawdę wyciągam po prostu dynamicznie ten luz.
Największy problem który tworzy takie szarpnięcie, taki
  • Odpowiedz
Ale mutacja dopiero się zaczyna, za 6-9 miesięcy będzie to widać :)


@IntruderXXL: masz w planach udokumentowania zdjęciami transformacji?

Co do filmiku - eksplozywność 12/10, reszta parametrów musi ją jeszcze nadgonić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: jakie cardio robisz? Codziennie takie samo czy jakaś rotacja dla złamania monotonni?
  • Odpowiedz
bieżni


@IntruderXXL: widzę, że stan magazynowy powiększa się również o pozycje, których nie widać na filmach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślałeś może nad wrzuceniem w wolnej chwili listy pełnego wyposażenia siłki? Ile w ogóle m2 ci to zajmuje? A może po prostu zrób kiedyś AMA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@NicolasLatifi: Obecnie się przeprowadziłem do swojego domu, i mam siłkę ~35m2. Dwie klatki, Kilka ławek, osiem różnych sztang, zestaw hantli, maszyny - reverse hypers, belt squat, wyciąg góra i dół, bieżnia, maszyna na dwójki, do tego kilka maszyn które obecnie nie są rozłożone.
W planach jest budowa budynku pod siłownie ~80m2, ale z tym mi się nie spieszy, bo mam za dużo innych rzeczy na głowie.
  • Odpowiedz
Jest jeden "minus" treningów obecnie... nie jestem w stanie się zajechać, a odwalam chore objętości i do tego krótkie przerwy, bo regeneracja między seriami jest wybitna. A zmęczenie, "zakwasy" następnego dnia właściwie nie istnieją xD Nie wiem czemu towar aż tak na mnie działa lol. . Wczoraj, 14 serii na biceps + 6 na przedramie, łapy myślałem że wybuchną, a dzisiaj? Mógłbym je trenować znowu bo właściwie czuje że sa już zregenerowane.
  • Odpowiedz
  • 0
jaką konkretnie bieżnie kupiłeś?


@In_thrust_we_trust: Hertz TS 9000. Bo jako jedna z niewielu wyglądała na pancerną, była największego dostępnego rozmiaru i miała dopuszczalną wagę użytkownika 200kg :P Bonusem była niska cena. A żadne zbędne bajery mi i tak nie były potrzebne.
  • Odpowiedz