Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Qql3l3: jak się można jarać jaraniem? Wydajesz pieniądze, śmierdzi ci z japy, masz żółte zęby, chore płuca, gorszą wydolność, pożółknięte dłonie, syf z kiepów na ubraniach, nie możesz w spokoju usiedzieć przez godzinę, bo jesteś uzależniony i musisz zajarać. No same plusy xD.
zgodzę się, vapować mogliśmy. Fajne #!$%@? by z nas wyrosły xD


@Qql3l3: aż musiałem sprawdzić co to znaczy vapować :D nie znam się na tych subkulturach palaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla mnie ze wszystkich palaczy, ci z e-fajkami są zdecydowanie wyżej w hierarchii, bo elektryczne tak nie śmierdzą, a ci kopcący w miejscach publicznych te klasyczne śmierdziele to w mojej opinii najgorsza patologia.

Teraz na szczęście
@Qql3l3: paliłem okazjonalnie (podobnie jak i do dzisiaj), w domu się nie przelewało, no ale kupować na sztuki nigdy mi się nei zdarzyło. Zresztą LMy niebieskie od ruskich po 3 zł były, jakoś dawało się uzbierać.
@Qql3l3: pamiętam jak Vicki dopiero wchodziły do sprzedaży i w jednym kiosku pan przede mną chciał zabłysnąc i powiedział z francuska "Poproszę te WIKERUŁĄ" xD babka nie wiedziała ocb, ja szybciej skumałem i powiedziałem zza pleców "chyba pan te WICEROJE chce", podziałało xD