Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Qql3l3: 2,95 potem 3,50 a dopiero potem 4,25.
I tylko czerwone bo "lajty" dla kobiet
A tak na serio to zawsze preferowałem L&M czerwone, od 2016 rzuciłem i źle mi z tym bo rzucenie nie przyniosło żadnego pozytywnego efektu a jeszcze w dodatku przybrałem na wadze. Gdybym mógł cofnąć czas paliłbym do dzisiaj a tak szkoda zaczynać na nowo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Qql3l3: Tych nie paliłem, jak zaczynałem to Sobieskie białe z czerwonym napisem, Marsy, Aresy były na poziomie 17 tysięcy złotych ;), Marlboro mi nie podchodziły, za bardzo naperfumowane, dobre były Golden American, po Camelach strasznie suszyło. Skończyłem na 2,5 paczki dziennie Mocnych czarnych za 7.9zł ponad 12 lat temu.
@mannoroth: Donpedrasy się kupowało jak brakło hajsu na albany. Za gimba trochę popalałem, ale raz jak znaleźliśmy całą ramę nordów, to tak się opaliłem, że aż mi się kręciło w głowie i od tej pory przestałem, choć jeszcze kilka lat byłem biernym palaczem, bo jak się ludzie zeszli do znajomego, to w pokoju można było siekierę zawiesić xD
Ja jak paliłem to tylko Marlboro i Lucky Strike, kosztowały wtedy 5zł z groszami. :) Za to pamiętam jak weszły na rynek te Viceroy, wtedy miałem kiosk ruchu, pamiętam jaki był szał na te papierosy.