Wpis z mikrobloga

  • 0
@wykolejony byłem w firmie wyalienowany, żadnych pouczeń, sugestii że coś robię źle. Pyk. Dziękujemy.
Wiadomości od HR/koordynatorów na poziomie takim że jak pokazywałem innym pracownikom nie wierzyli.
Właściwie to bym powalczył z nimi. Dużo rzeczy robili "nie po ludzku". Anyway, jak udowodnisz coś takiego?

Każdy klient był zadowolona z mojej pracy (international delegacje), dostawałem od nich oferty pracy jako jedyny z team. Więc to nie problem z wiedzą/pracą.

Parę kart pracy oddanych
  • Odpowiedz
@siemanko0: da się oczywiście że nie zwolnią cie za brak integrowania się w pracy ale potrafią zrobić tak ze możesz odpaść za złe wyniki w pracy. Ci ludzie którzy cie nie lubią będą kopać pod tobą dołki, będą dawać Ci zadania nie do wykonania, nie będą udzielać informacji, beda jedynie spółkować miedzy soba aż w końcu powiedzą ci ze za słabo wykonujesz prace i taki powód w wypo wpisza
  • Odpowiedz
@siemanko0: Da się. Wystarczy, że jakiś manago zauważy, że jako świeżak się nie integrujesz i uzna, że nie warto kontynuować współpracy. Mieliśmy taką sytuację, mimo że to była bardzo sympatyczna osoba, ale decyzja zapadła z góry, wbrew woli zespołu.
  • Odpowiedz