Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jaka elektryczna golarka do twarzy będzie najlepsza? Lubię golić się na maksymalnie gładko, rzadziej utrzymuję jednodniowy zarost w okolicach wąsów i brody. Aktualnie używam golarki #philips AquaTouch z trzema głowicami, ale zaczyna rzęzić, a przede wszystkim niezbyt dokładnie goli policzki i skórę pod brodą - muszę przejeżdżać nią wielokrotnie i dociskać.

Mirki często polecają OneBlade, ale ona utrzymuje zarost zawsze na jedno/dwudniowym poziomie. Mówi się, że od wielu lat najlepszy jest #braun Series 9 Pro (np. ze stacją ładująco-czyszczącą), ale czy faktycznie tak jest? Czy warto wyłożyć około 1000 zł na taki zakup + 200-300 zł na końcówkę wymienianą co dwa lata + kupować płyn czyszcząco-konserwujący co 2 miesiące? Czy będzie mnie sprawnie golić zarówno na maksymalnie gładko, jak i do poziomu dwudniowego zarostu? Jest wiele wariantów tego modelu w zakresie cenowym 1000-2000 zł.

Przy okazji: czym golicie na gładko ciało (w tym pachy) i wszystkie strefy intymne? Czy Braun się do tego nada? Najdokładniejsze są takie #kosmetyki jak kremy do depilacji, ale obawiam się, że chemikalia przenikają przez cienką i wrażliwą skórę tych okolic. Nie chcę się bawić z plastrami lub żyletką, depilacja laserowa w salonie jest droga i mnie trochę krępuje. A może kupić jakiś kobiecy #depilator typu Braun Silk-epil?

#pytanie #golenie #golarka #barber #fryzjer #wlosy #zarost #broda #was #wasy #niebieskiepaski #agd #depilacja #kosmetologia #dermatologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jaka elektryczna golarka do twarzy będzie naj...

źródło: i-braun-series-9-pro-9477cc

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz