Wpis z mikrobloga

@wieczny-student: ja myślę, że zgodnie z założeniami Unii Europejskiej powinno zakazać używania klimatyzacji w takich krajach jak Włochy, Grecja, Hiszpania w ramach solidarności z Polską, w której nie będzie można ogrzewać domów gazem.
  • Odpowiedz
@wieczny-student: Nie czytałem artykułu, ale zgaduje że chodzi o obciążenie sieci elektrycznej, niema co się martwić, większość osób które to instalują w godzinach szczytowych siedzą w pracy, a klimę odpalają po powrocie, jak już szczyt energetyczny jest za nami :)
  • Odpowiedz
@perseweratywnosc: Niewiele da samo zamknięcie okna jak jeszcze dodatkowo go czymś nie okleisz. Ludzie na ogół nie mieszkają w piwnicy i te okna po coś są, więc mało kto będzie skłonny do takich "poświęceń". Zwłaszcza, że ja nie mogę klimy w domu, a w spożywczaku, w którym mocno to nawala i ciągle otwierane są drzwi już może być i jest git.
  • Odpowiedz
@wieczny-student: widzialem niedawno na tym guwnie artykuł pisany z pozycji jaśnie oświeconej elity o tym jaki to plebs bezmyślny kupuje masę ubrań typu fast fashion.

Obok link do tekstu o najnowszych kolekcjach sieciówek, z linkami afiliacyjnymi w treści.

Swoją drogą te wszystkie #!$%@? onety, WP i inne razem z big techem zniszczyły internet clickbaitami czy pisaniem pod boty i wyświetlenia reklam a teraz jak większe grubasy chcą ich wyrolować na
  • Odpowiedz
@wieczny-student: strach pomyśleć co będzie, jak się dowiedzą że pompy ciepła, zbawcy świata i klimatu, to też klimatyzacje, tylko z zaworem zwrotnym (który zresztą klasyczne klimatyzacje też już zwykle mają). Przewiduję załamania nerwowe w redakcji
  • Odpowiedz
@wieczny-student no tak, skutki tragiczne, bo polakowi nie będzie gorąco. Skandal. Chyba, że mowa o mądrych inaczej, którzy ustawiają na low (16-18 stopni, zależnie od producenta, chyba że to auto, tam może być 14), paradują za cienko ubrani (albo wogóle nie ubrani) i potem zonk, bo jak można mieć latem katarek i się przeziębić XD?

HUI wam na klate, der Onet, śmietniki.
  • Odpowiedz