Wpis z mikrobloga

@Kagernak: ostatnio czytałem, że zgagę należy potraktować kwasem, np sokiem z ogórków kiszonych lub woda z dużą ilością cytryny. Raz zastosowałem to drugie i kurna przeszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kagernak (°° co tam jest nad boczkiem, to ser, prawda? Panierowany ser, tak?! Żryj niech Ci dupą wyjdzie, bogolu. Ja tam bynajmniej wolę nasze polskie parówki z wody.

Ale bym zjadł takiego( _)
  • Odpowiedz
  • 10
@Kagernak ser i kotlet o srednicy dwa razy mniejszej od bułki. Kotlet zawsze robisz ciut wiekszy od bulki bo mieso ściąga sie na patelni. Bulki nieprzypieczone. Kotlet bez crusta. Mieso wrzucasz na turbo rozgrzana suchą patelnie i czekasz az dojdzie do reakcji Maillarda.
Nastepnym razem nie marnuj skladnikow i postaraj sie lepiej. 3/10
  • Odpowiedz
@Kagernak: szkoda grzać pieca do podgrzania bułek, dużo szybciej i lepiej to idzie na patelni- jak chcesz to posmaruj lekko masłem, ale ja lubię i bez tego. Rozgrzej patelnie bez niczego, połóż coś na bułę jak nie przekroiłeś jej do końca (garnek itp.), chwila moment i masz fajne, chrupiące od patelni, a cała reszta mięciutka i gorąca. Kotlet to też bardziej było rozgnieść, albo większy.
  • Odpowiedz