Wpis z mikrobloga

@przegrywam_przez_miasto: literalnie rasizm ( ͡° ͜ʖ ͡°) listopad jest, prodżekt kloszure trzeba robić, budżety napięte to menago cisną. Oby do świąt i w Q2 2024 na spokojnie się coś pomyśli nad nowymi projektami.
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: nie, taka jego rola. To że się w niej słabo sprawdza nie podchodzi jeszcze pod mobbing. Z drugiej strony, dlaczego nie powiesz mu wprost "nic się nie zmieniło od daily, od częstych pytań termin oddania się nie przybliży, a wręcz oddali bo odciągasz mnie od pracy".
  • Odpowiedz
@depish: ja mówię bez #!$%@? się że takie coś mnie stresuje i powiem sam jak skończę, wiem że jest pilne. Swoją drogą to patola tak pytać non stop i mi się to kojarzy z Januszsoftami
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto z jednej strony daj mu twardo znać że takie dopytywanie mocno negatywnie wpływa na deadline - wyrwanie z kontekstu, stres, rozkojarzenie, emocje jak zniecierpliwienie czy złość. Ale też ogarnij mu swój pomysł na rozwiązanie, pokaż jakiś ticket z kolejnymi checkboxami które sobie sam może trackować, cokolwiek co da mu asynchronicznie informacje jaką chce. Jednocześnie Ty pozostaniesz w kontekście tematu zadania a typek będzie miał info. Widocznie zadanie ma jakąś wiekszą ważność
  • Odpowiedz