Wpis z mikrobloga

  • 0
@Greg90: to wiem, tylko właśnie ja nie mieszkam w domu. Raz przyszedł agent z playa i wspomnial o dopłacie 20zł za utrzymacie łącza dla domu jednorodzinnego - sam się poprawił jak zobaczył że to nie dom xD.
Może gdzieś w bazie ktoś źle zaznaczył typ budynku?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@NH35 chyba tak, na ścianie zewnątrz zostały zamontowane jakieś 2 skrzynki, jedna większa druga mniejsza. Jak rozmawiałem z instalatorami kilka miesięcy temu to mówili że każde mieszkanie może już mieć podłączony internet , nie dociekałem bo i tak się nie znam na tym
  • Odpowiedz
  • 0
@Spofity Bardzo prawdopodobne że mimo że Twój budynek jest budynkiem wielorodzinnym to ze względu na sposób dostarczenia usługi został tak zakwalifikowany. Bo z tego co piszesz to nie jest standardowy blok.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@NH35 zgadza się, nie jest to blok. Jest to szeregowiec. Dziś zobaczyłem jak to wygląda i jest jedna większa skrzynka, a na wysokości każdego z mieszkan jest mniejsza skrzynka, całość połączona peszlem.

No trudno, zadowole się moim LTE za 65zl, prędkość jest dla mnie całkowicie wystarczająca, ale liczyłem że światłowód będzie tańszy, typu 50zł
  • Odpowiedz