Wpis z mikrobloga

@choochoomotherfucker

>Laski w wieku 30l będą mówić że facet umawiający się z 10 lat młodszymi bajeruje głupia małolatę. Także opiniami kobiet się nie przejmuj.


@papacoda: Pokaż, gdzie tak mówią. Sama jestem po trzydziestce i tak nie mówię, coś jest ze mną nie tak?

Z tobą bardzo dobrze. Wprost tego nie słyszałem względem mnie, ale za plecami dochodzą mnie teksty:
-to obleśne (nie wiem co jest obleśnego jak w ciągu ostatnich dwóch
@sergio91: Zostały w Tobie jakieś wątpliwości z czasów kiedy miałeś powiedzmy 26 lat, bo wtedy 10 lat różnicy to faktycznie przegięcie xD Ale wyluzuj, to nie ona jest super młoda, tylko Ty już jesteś starszy. 33 lata to piękny wiek, bo możesz się brać zarówno za milfy jak i młode dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja mam 31, a moja dziewczyna 23 i bardzo mi z tym
@nobrain:

dojrzala 19nastolatka. czy ty sie #!$%@? slyszysz ;-)


E jednak. Baa - potrafi mi wręcz zaimponować dojrzałością.

Wiadomo, że ludzie się zmieniają. Ona też wciąż nabiera doświadczenia życiowego, bo dorosłe życie dopiero zaczyna, ale to nie znaczy, że nie może się dojrzale zachowywać.
bo ona jest ogarnięta


@sergio91: Lol, ogarnięta zoomerka. Zwal sobie to Ci przejdzie i nie przynoś wstydu naszym rocznikom. Nie wiem na co liczysz, ale ona z pewnością ma inne priorytety, niż zakładanie rodziny lub poważne długoletnie związki + #!$%@? by strzelił z ich wizją pojmowania świata i rzeczywistości. Rozumiem 26-28 gdzie zaczyna liczyć się coś więcej niż ilość subuów na tiktoczku i instusiu i przebieranie w coraz bogatszych facetach jak
@sergio91:
Może i ma te 23 lata, ale najbliższe 5 lat dla niej będą sporą zmianą. Ja w wieku 23 lat byłem bardzo niedojrzały i miałem zupełnie inny pomysł na życie niż obecnie. Możesz spróbować, ale nie baw się w jakieś pierdoły tylko rok dwa, sprawdź jej zachowanie w ekstremalnych sytuacjach i jeśli będzie w porządku to się z nią ohajtaj. Same cyfry nie grają, ale weź pod uwagę to, że