Wpis z mikrobloga

@BackInBlack: mam 37 lat i już trochę widziałem. Sugeruję po prostu przestać szufladkować ludzi, bo tak wcale nie jest jak mówisz. Obracam się teraz dużo w środowisku studenckim i poznałem w ostatnich 2 latach wiele osób w wieku 23-26 lat. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że wszystkie dziewczyny są nastawione na długie relacje. Prawie wszystkie także są w takich relacjach. Więc naprawdę nie twórz sobie jakiegoś przeświadczenia na podstawie kilku lasek
@sergio91: ja spotykałem się z osobą młodszą o 12 lat i było git, może i koniec końców nie wyszło, ale fajnie było przeżyć taką młodzieńczą miłość jeszcze raz (mimo, że już młody nie jestem xd) i zostały fajne wspomnienia. Po tym wszystkim uważam, że wiek nie ma znaczenia, jeśli się od razu dobrze dogadujecie. A co do ludzi, to zawsze mają coś do powiedzenia, ale ja bym się tym nie przejmował,
@sergio91 gdybyś miał 73 lata a ona 23 to wtedy byłoby w tym coś nie tak. Ale ty masz 33 a ona 23 więc na spokojnie. Jeśli masz z nią o czym gadać to luz, czasem niestety się zdarza że dla ludzi w jej wieku kolokwium na studiach to największe zmartwienie xD
patologią jak dla mnie jest to, że w ogóle o to pytasz i jest to dowód na to, że to skomlenie feministek o groomingu działa i zalewa wam mózgi.


@Slavcel: Czy ja wiem? Mózg to raczej jest tym zryty, że nigdy nie zastanowił się DLACZEGO czasami wiek ma znaczenie również poza kwestią pierdzenia w pasiak. A jak nigdy nie zastanowił się co jest tym kryterium, nawet jeśli pojawiły się jakieś wątpliwości,
@sergio91 patologia to to nie jest, ale w tych czasach obawialbym się, że prędzej czy później mnie taka młoda zostawi, bo może jej się odmienić, albo może będzie chciała czegoś nowego itp itd.
@sergio91 problem z groomingiem jest gdy bierzesz dziewczynę niedojrzałą i ją wychowujesz w taki sposób żeby była od ciebie całkowicie zależna. W tym wieku ludzie są raczej na tyle świadomi i dojrzali że chyba o groomingu nie ma mowy.

ruchaj xD
Ja mam 33 lata, ona 23.


@sergio91: Ma 23 lata. Jest w szczycie zdolności rozrodczej, i przy tym już długo po szkole średniej. Czemu miałbyś w ogóle nawet o to pytać? ( _)
Jeszcze jakby miała 15, czy 16 lat, to rozumiem że mógłbyś czuć się z tym niepewnie, ale to by szukać dziury w całym jak ma 23 brzmi wręcz niedorzecznie.
Mam wrażenie że ten wpis to
@sergio91:

Czy dużą patologia będzie jak zacznę spotykać się z laską o 10 lat młodszą? Ja mam 33 lata, ona 23. Bardzo dobrze się dogadujemy, bo ona jest ogarnięta, ale dalej, to jest 10 lat różnicy. Jestem ciekaw opinii z zewnątrz, dlatego pytam


Mam nadzieję, że chciałeś tylko posłuchać kwiku babuń 30+ i zgorzkniałych nieszczęśników, którzy z takimi skończyli niż, że faktycznie jesteś taką fujarą, żeby o to pytać na vikop.ru.