Wpis z mikrobloga

@sergio91 opinia wykopków to ostatnie czym bym się sugerował, 3/4 nigdy nie było w związku ( ͡º ͜ʖ͡º) dlatego jeśli odpowiada to i Tobie i jej, to bierz się do roboty zamiast marnować czas na wykopie, bo osobiście kopnę Cię w zadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sergio91: uważam spotykanie siędorosłego typa z laskami ze szkoł sredniej za patologię. W takim wypadku myślę, że raczej nie, szczególnie jak ktośnie ma obsesji i nie szuka takiej młodej na siłę, ale na pewno warto uważać i moze to potencjalnie rodzić jakieś problemy.
a mam 33 lata, ona 23. Bardzo dobrze się dogadujemy, bo ona jest ogarnięta, ale dalej, to jest 10 lat różnicy


@sergio91: tak, tak. na pewno spotykasz sie z mloda dupeczka bo jest ogarnieta. zabezpieczaj sie i bzikaj a nie bedzie #!$%@? #!$%@? o jakims ogarnieciu 23-latki xD
@Frank_Parker: nie sugeruj się tym comci odpowiem. To tylko mój przykład. W życiu jest mnóstwo zależności.

Na początku była była.wrecz wściekła ale ona taka.jest. Egocentryczna choleryczka. Głupio gadała, źle ja traktowała wręcz jak smarkacza ale w sumie była smarkaczem (za miesiąc 18). Bała się że to kolejny #!$%@? związek bo jak nie miałem jakiejś manipulatorki to kręciłem że sporo starsza i się wystraszyła. Dzisiaj dobrze się dogadują o czym nigdy nawet
@sergio91: A w czym problem. Laski mając 16 lat same lecą na 26 letnich facetów co zaczynają coś znaczyć w życiu.

Ba, bym powiedział że generalnie kobiety są bardziej NIESZCZĘŚLIWE w związkach z równolatkami. Generalnie kobiety nie wiedzą czego chcą.