Wpis z mikrobloga

@sergio91 właśnie rozstałem się z 23 latka po 1,5 roku bo ona jednak młodości nie przeżyła. Dziś 23 lata to 18 lat w naszym pokoleniu.

W sensie ona fizycznie nie ma prawa być dojrzała. Bo dojrzałość zyskuje się poprzez przebytą drogę i wydarzenia. Więc po prostu to jest absolutnie niemożliwe aby ona była ogarnięta w połowie jak ty.

Ale jeżeli pytasz o moralność tego to jak najbardziej git. Po prostu pomysł jest
@sergio91: chłopie żadna patola. Moim zdaniem bardzo normalne zachowanie, Tymbardziej jeśli się dogadujecie. Ogólnie facetowi jest dużo ciężej gdy jest w tym samym wieku bo wymaga się od niego stabilności a on jedyne co ma to co najwyżej towaru 5 gram. Bo ani pracy ani samochodu, jeśli studiujesz to nie masz w tym wieku - zazwyczaj.

A teraz, myśle ze jakoś życie masz ustawione, wiec korzystaj ze zdrowej relacji.
@sergio91: Dla mnie normalne to jest - nie rozumiem w ogóle dalej traktować jako problemem taką różnicę, gdy mówimy o dwóch dorosłych. Nawet 20 lat jeśli chodzi o np. 45 i 25 lat.. po prostu ta osoba młodsza też podejmuję ryzyko, że jej miłość może niedługo być w dużo gorszej formie niż ona itd. Szczerze też wole młodsze.
@sergio91: Jest ok.
Generalnie jak nikt nie jest młodszy niż 22 lata to uważam że jest ok, bo już raczej nie ma mowy o wykorzystaniu nieogarnięcia jednej ze stron.

A poza tym wzór na minimalny wiek partnera który jest wskazówką dziwności: Twój wiek /2 +7
@sergio91: aktualnie od roku jestem z laską o 14 lat mlodszą , ja 35 ona 21. Różnica w wieku widoczna ale się dogadujemy. Rodzina poznana, problemu z tym brak, a nawet matka stwierdziła że młody jestem jeszcze... Lol
@sergio91: ja mam 10 lat młodsza. 34 Here. Jest czasem jak z nastolatką. Po prostu jest kilka leveli niżej i to kwestia doświadczenia w życiu. Ale w przypadku mojej jest zajebiście ogarnięta, bardzo szybko się uczy no i jest w #!$%@? wesoła i żywa a ja raczej nie i bardzo tego potrzebowałem. Jesteśmy już razem 7 lat :) #!$%@? to ona miała 17 a ja 27 xD w sumie to nie
@sergio91: typie, wez sie nie sugeruj niczyją opinią tylko jak czujesz że to to, to idź w to XD

10 lat młodsza laska... Toż to cud od losu. Ty masz 40, ona hot 30, ty masz 50, ona jeszcze hot 40. Ty jestes dziadkiem lat 60, ona powoli sie kruszy ale jeszcze jako tako wyglada.

Lepsza 10 lat mlodsza niz w tym samym wieku czy nie daj allahu starsza ( ͡