Wpis z mikrobloga

@sergio91: zdecydowanie tak, będzie patologią. Może i ona jest ogarnięta, ale Ty jesteś niedojrzały, skoro nie umiesz stworzyć związku z partnerką w swoim wieku, a ona zbyt mało doświadczona, by to dostrzec. Jeśli to wykorzystasz będziesz zwyczajnym śmieciem - Twój wybór. Poza tym ona się może dalej rozwijać, a Ty już zawsze będziesz w pewnym stopniu opóźniony, więc w pewnym momencie ona Cię przegoni i przestaniesz jej wystarczać, a wtedy skończysz
Czy dużą patologia będzie jak zacznę spotykać się z laską o 10 lat młodszą?


@sergio91: jak masz powyzej 45 to nie

Ja mam 33 lata, ona 23.


@sergio91: gdzie, jak kobiety to tylko 35+. Kiedys 30+ byly spoko ale wstarzala sie ta milenialska dzieciarnia do przedzialu
@sergio91: to nie patologia ale wiele znam przykładów z życia że dziewczyna jednak po paru szczęśliwych latach zrezygnowała na rzecz młodszego, bo przez następne 7 lat ona będzie z każdej strony atakowana matrymonialnie przez rówieśników a jak już będzie gotowa do małżeństwa Ty będziesz miał 40. Wg badań ludzie postrzegają pary jako osoby w podobnym wieku - tzn często te młodsze osoby spotykają się z postarzaniem. Może jej w pewnym momencie
@BackInBlack ale jak to niby chcesz sprawdzić? zaczynajac sie z kimś spotykać nie wiesz czy potrwa to tydzień, 2 mc czy 40 lat. Wszystko wychodzi „w praniu”. Jestem już ze swoją aktualnie żoną 8 lat, ale zaczynajac sie spotykać myślałem tylko o tym że jest fajna i ładna. Finalnie okazało się, że pewnie resztę życia spędzimy razem. A wcześniej dziewczyn na miesiąc, czy nawet rok przeleciało mi kilka i nic z tego
@sergio91: Mam w rodzinie przypadek faceta starszego 13lat. Gdy Ona miała 17, on 30.
Fakt, dziwnie to wyglądało, ale gość jest spoko. Są już 10letnim małżeństwem i mają dwójkę synów. Fajna rodzinka. Wszystko zależy, czy oboje tego chcecie.