Wpis z mikrobloga

@sergio91: Twój wiek/2 + 7 taka ogólna reguła co się sprawdza. Jak ma 23 to jest znacznie mniejsza różnica między wami te 10 lat niż między gościem 23 i dziewczyna 18 a nawet 19.

Tzn po zachowaniu, ubiorze jak be będziesz się chwalił to równie dobrze mogą ludzie myśleć że masz ok 30 a ona ok 26.
@sergio91: moja żona jest młodsza o 10 lat, poznaliśmy się w podobnym wieku co Wy.

Znajomi będą się dziwić, inni krytykować otwarcie, jeszcze inni będą próbować rozdzielić - a najszybciej najbliższa przyjaciółka laureatki na kandydatkę. Znajdzie się kilka osób zazdrosnych, któryś kolega nagle odkryje od dawna tlące się uczucie i zacznie się częściej objawiać w towarzystwie. Jej rodzice będą na pewno kręcić nosem, ale po bliższym poznaniu zaakceptują, jeśli i Ty
@sergio91: 10 lat to naprawdę nic. W takich klimatach się obracam, że poznaje same młodsze dziewczyny. I zazwyczaj różnica 6-8 lat była. Jakiś czas temu przechodziłem wewnętrzne rozterki czy zaczynać coś z dziewczyną o 12 lat młodszą, chociaż ostatecznie nic z tego nie wyszło, poza tym, że już mnie rozterki nie biorą, gdy teraz spotykam się z 16 lat młodszą (35vs19).

Wszystko zależy od tego co macie oboje w głowie. Jeśli
@sergio91: serio ludzie mają teraz takie dylematy?
Ja z perspektywy czasu to jednak dochodzę do wniosku, że różnica wieku to jest sytuacja win win i do tego powinno się dążyć.
Myślę, że jako chłop 33lvl masz więcej do zaoferowania lasce 23lvl, a ona w takim związku też sporo skorzysta niż sytuacja gdzie oboje jesteście po 23.
No chyba, ze jesteś dzbanem, a ona turbo julką czy coś w ten deseń ale