Wpis z mikrobloga

Wszystko się należy, bo tak, ale już coś zrobić w tym kierunku to się nie chce xD


@Bover: Sam siebie stworzyłem żeby musieć #!$%@?ć na to żeby w miarę normalnie żyć w bezsensownym świecie? Chłopie opamietaj się

Nie "bo tak" tylko dlatego że stworzono mnie jako jednostkę cierpiącą i chociaż trochę można zminimalizować to cierpienie skoro już musiałem powstać, oczywiście chodzi mi o minimalizację cierpienia poprzez nie rozmnażanie, taki normik potem
Pytam serio, bo to co napisałeś brzmi tak bardzo chaotycznie


@Bover: Czytać chyba nie umiesz nie?

jak pierwsze wypracowanie przeciętnego 7-latka w szkole


@Bover: Nie no rozumiem że logicznych argumentów brak, może nie napisałem tego jakoś bardzo spójnie, ale nie jest też jakoś mega chaotycznie żeby nie zrozumieć co chciałem napisać

Daruj sobie wyjścia ad personum czy jak to się nazywa

Albo się odnieś do tego napisałem albo po prostu
udało się wyrwać z patologicznych klimatów i ciężkich chwil obronną ręką można policzyć na palcach jednej ręki

Zawsze znajdziesz kogoś i patrz (stary chlał , bił go, w szkole to samo, bieda i ogólne dno ) i patrz dziś jest milionerem


@betonowysedes: to w koncu ZAWSZE znajdzie sie ktos czy mozna takie osoby policzyc na palcach JEDNEJ ręki? cos nie tak u Ciebie z formułowaniem mysli xD
przeciez nikt nie każe
też mógłbym napisać jakie #!$%@? dzieciństwo mialem


@Mysteri0nke: prawda jest taka, ze kazdy by mogl. oczywiscie przegrywy powiedza, ze to oni maja najgorzej ale z perspektywy danego czlowieka jego sytuacja jest najabardziej ujowa. to jak z mala dziewczynka ktorej spadl lizak na chodnik. dla niej w tym moemencie to koniec swiata i tragedia a dla calego swiata to tylko lizak. a juz kompletnie absurdale dla wykopkow jest to, ze jak ktos
@Mysteri0nke: i tu nie chodzi tez o zadna analize... bo ani ze mnie zaden psycholog ani trener mentalny. po prostu probuje tym ludziom powiedziec, ze warto wziac sie do roboty a jak ktos agresywnie zaprzecza tym uniwersalnym prawdom ktore funkcjonuja od tysiecy lat to noz mi sie w kieszeni otwiera. a szkoda bo wiekszosc z tych mirkow koniec konców to normalne i w porzadku chlopaki ale ze skrzywionym spojrzeniem na otoczenie
. bo ani ze mnie zaden psycholog ani trener mentalny


@Notes: wiemy, głosisz wybitne debilizmy.
Wszyscy mogli się nauczyć i zdobyć wykształcenie które wyeliminowałoby konieczność istnienia śmieciarzy i kasjerów XD
To jest po prostu niewiarygodne że nie dostrzegasz poziomów swojej tępoty, średnio rozgarnięty sześciolatek by na to wpadł.
Nie piszesz "gorzkiej prawdy" tylko niewiarygodne brednie, a jak ktoś ci z tego powodu nawrzuca to składasz się jak #!$%@?, ty nasz płatku
Wszyscy mogli się nauczyć i zdobyć wykształcenie które wyeliminowałoby konieczność istnienia śmieciarzy i kasjerów XD


@Usmiech_Niebios: nigdzie czegos takiego nie napisalem. smieciarze i kasjerzy tez sa potrzebni i jest wystarczajaca liczba ludzi mniej ogarnietych ktorzy doskonale beda sie spelniac na takich stanowiskach.

problemem sa wykopowe przegrywy ktore tylko placza na tagu jak to maja zle w zyciu ale nic nie robia z tym, zeby poprawic jakosc tego zycia.. kumasz sedno sprawy?
oczywiscie musiales juz zaczac wyzywac i obrazac ale to mnie wcale nie dziwi. wiekszosc przegrywow tutaj w swojej frustracji obraza wszystkich w kolo mimo, ze jedynymi osobami winnymi takiej postaci rzeczy sa same przegrywy.


@Notes: juz sobie tłumaczyliśmy że zaczynanie od obrażania to twoja domena, a płacz kiedy obrażają ciebie czyni cie olbrzymią #!$%@?ą, czy to tępota czy dysonans poznawczy nie pozwoliły ci pojąć tej prostej rzeczy? Według swojej logiki przegrywem
@Usmiech_Niebios: oj boli dupsko bo sie okazuje, ze te proste slowa trafiaja w Twoj zerowy system wartosci. powyzywaj sobie jeszcze to moze ci ulzy ( ) to tez cecha charakterystyczna dla wiekszosci z was... uwazacie sie za madrzejszych od innych, bardziej wtajemniczocnych. przez swoje cierpienie na przegrywowym padole sadzicie, ze lepiej poznaliscie zaleznosci w konstrukcji zycia. mimo umyslowego #!$%@? czujecie sie lepsi od reszty swiata bo
uwazacie sie za madrzejszych od innych

@Notes: od ciebie tak. Przy ostatniej naszej rozmowie wskazałem gościa mądrzejszego ode mnie.
Uczysz się tych formułek na pamięć? Mam wrażenie że można cię zastąpić średnio skomplikowanym algorytmem.

sadzicie, ze lepiej poznaliscie zaleznosci w konstrukcji zycia

piszesz te swoje pierdoły i przekonujesz ludzi do swoich koncepcji bo poznałeś je gorzej według siebie? XD
I jak tu cię nie obrażać? Wszystko co piszesz odnosi się do
Przy ostatniej naszej rozmowie wskazałem


@Usmiech_Niebios: masz bardzo duze mniemanie o sobie skoro myslisz, ze ja cie kojarze xD nie mam pojecia kim ty jestes pionku :))

A tobie powtarzają że to nie zawsze prawda.


@Usmiech_Niebios: wiekszosc spoleczenstwa ma inne zdanie ;) marny procent to #trueprzegryw
no i nigdzie nie napisalem, ze moje "madrosci" zbaia 100% ludzkosci. mozliwe, ze masz problem z czytaniem ale juz nie wnikajmy...

delikatne tematy


@
eh... czasem mysle sobie, ze nie warto sie produkowac bo ich mentalnosci nic nie zmieni


@Notes: wiesz co, obstawiam, ze jest jakaś część przegrywów/neetów ktora to czyta a nie pisze i są spore szanse że któremuś coś w głowie zatrybi. Ci co tu tak namiętnie odpisują to wiadomo że nic zrobią...

Wszyscy mogli się nauczyć i zdobyć wykształcenie które wyeliminowałoby konieczność istnienia śmieciarzy i kasjerów XD


@Usmiech_Niebios: czekaj czekaj chcesz
tyś jedyny wybrany wrażliwy. no to zaraz sobie przejrzymy twoj profil w poszukiwaniu dowodów na Twoje mądrości... xD


@Notes: nie no, przecież nie jestem tobą żeby być jedynym wybranym. W ogóle mówił ci ktoś że dyskutujesz jak sześciolatek?
Do tego stworzyłeś na mój temat tyle teorii że praktyka - rzeczywistość - jest ci zbędna do czegokolwiek, ale przeglądaj. Może się czegoś nauczysz, chociaż wątpię.

mówiłem ze dyskusja z nimi nie ma