Wpis z mikrobloga

@Usmiech_Niebios prostu wiem po sobie że dużo sie da zrobić i zmienić w życiu chociażby dlatego że mimo wielu trudności w dzieciństwie jednak coś tam mi sie udalo zamiast siedzieć na tym tagu i plakac jak to mam źle to jakoś sie żyje w miare git jednak
@Mysteri0nke: no ale jak tak mogles? jak mogles cos zrobic? jak smiales wziac sprawy w swoje rece? przeciez @Usmiech_Niebios wyraznie napisal, ze jego trzech znajomych przegralo zycie i nie ma absolutnie sensu nic robic ze swoim #!$%@? bo przeciez moze stac sie wypadek i nie zostanie sie programista... @Usmiech_Niebios twierdzi tez, ze panstwo potrzebuje kasjerow i smieciarzy. i to chyba jedyna prawda z jaka sie mozna z nim zgodzic. ale zapomina
tak chcę powiedzieć? A może chce powiedzieć że ktoś zawsze musi być kasjerem czy śmieciarzem, nawet z prawkiem na auto? Myślisz że jest państwo na świecie funkcjonujące bez kasjerów? A przecież:


@Usmiech_Niebios: co ty bredzisz. Ktoś teoretycznie musi, ale żadnego kasjera nie jesteś w stanie powstrzymać przed zwolnieniem się z pracy w biedrze i zatrudnieniu się przy układaniu płytek choćby.
Chyba że o czymś nie wiem i ci ludzie w marketach
prostu wiem po sobie że dużo sie da zrobić i zmienić w życiu chociażby dlatego że mimo wielu trudności w dzieciństwie jednak coś tam mi sie udalo zamiast siedzieć na tym tagu i plakac jak to mam źle to jakoś sie żyje w miare git jednak


@Mysteri0nke: to wybacz ale słabo czytasz moje posty, skoro pisałem że z przesłaniem się zgadzam ale z formą przekazu nie.

wyraznie napisal, ze jego trzech
nie, oświeciłeś mnie.


@Usmiech_Niebios: fajnie.

Słyszałeś o postępującym rozwarstwieniu społecznym i biednieniu społeczeństw?


@Usmiech_Niebios: problem do pewnego stopnia dotyczy usa, a i tak jest przehajpowany. I w głównej mierze opiera się o absurdalne wyceny akcji. Druga kwestia, że właśnie etatowcy biednieja a ludzie ktorzy sa choc troche ogarnieci robia #!$%@? pieniadze.
No ale wiadomo, zawsze pelno nieogarow i leni ktorzy beda jeczec "nie da sie, nie oplaca sie, kiedys to
a i tak jest przehajpowany.


@geronimo80: wykopek odpowiada na poważny problem na podstawie literatury przedmiotu którą zapomniał wymienić.
Ale bez obaw, ja poczekam.

No ale wiadomo, zawsze pelno nieogarow i leni ktorzy beda jeczec "nie da sie, nie oplaca sie, kiedys to bylo"

No okazuje się że coraz więcej jest osób których to dotyczy - procentowo. Ale na pewno przedstawisz badania że nie.

Chyba że wg ciebie taki koleś od płytek
wykopek odpowiada na poważny problem na podstawie literatury przedmiotu którą zapomniał wymienić.

Ale bez oba, ja poczekam.


@Usmiech_Niebios: kurcze widzisz ja potrafie sobie dodac dwa do dwoch i pomyslec samodzielnie, zamiast lewackie wysrywy czytac ktore mowia o tym, jak to ludziom zle przez to ze Musk ma bilion dolców.

No okazuje się że coraz więcej. Ale na pewno przedstawisz badania że nie.


@Usmiech_Niebios: no ciekawe czemu przegrywow coraz wiecej, moze
kurcze widzisz ja potrafie sobie dodac dwa do dwoch i pomyslec samodzielnie,


@geronimo80: XD czyli źródeł niet.

no ciekawe czemu przegrywow coraz wiecej, moze dlatego, ze jednak zasilki rosna i latwiej pasozytowac, bo panstwo pomoze.

a w państwach bez zasiłków? Weź dodaj dwa do dwóch, zobaczymy czy wyjdzie pięć czy trzy.

wpada top 3% najlepiej zarabiajacych w kraju.

To ta odrobina ogarnięcia coś rzadko spotykana, w sensie wiadomo że ty i
napisz jakis wierszyk frustracie to moze ci sie lepiej zrobi.


@Usmiech_Niebios ale ty musisz miec kompleksy skoro moja porade na rozluznienie zwieraczy bo ci non stop dupsko peka potraktowales jako atak... nie wspominajac o tym, ze czlowiek ci pisze o jednym a ty sobie dopowiadasz cala historie kompletnie z innego universum.
no nic. jakby nie bylo to z nas dwojga to ty jestes przegrywem i jęczysz jak to ci zle. ja tam
XD czyli źródeł niet.


@Usmiech_Niebios: taki inteligentny to sobie sam możesz przeanalizować różne rzeczy.
Ilość m2 mieszkania w pl czy w innych krajach na osobę. 1950-dzisiaj
Ilość niedożywionych w pl i w innych krajach 1950-dzisiaj
ilośc aut na 1k mieszkańców w pl w innych krajach 1950-dzisiaj

To ta odrobina ogarnięcia coś rzadko spotykana, w sensie wiadomo że ty i notes to miliarderzy, ale ogólnie i tak dość ich mało XD


@
No ale ok powiedz mi co cie powstrzymuje przed zarabianiem lepiej i np. ukladaniem plytek?


@geronimo80: nie chce szufladkowac ale patrzac po jego wpisach to aktualnie na drodze stoi mu mama ktora kaze uczyc sie do matury ;)
nie chce szufladkowac ale patrzac po jego wpisach to aktualnie na drodze stoi mu mama ktora kaze uczyc sie do matury ;)


@Notes: jak juz to bym obstawial jaranie zielska o ktorych ostatnio wspominal ;) zielsko odbiera checi i energie na robienie czegokolwiek poza jaraniem (i zarciem), a jak sie nic nie chce, to zostaje jeczenie :)

ale ty musisz miec kompleksy skoro moja porade na rozluznienie zwieraczy bo ci non
no weź im juz pozwól sie nawzajem klepać po stulejkach kto ma gorzej xDD przecież tak trzeba i tak sie powinno robić bo pp co próbować cos zmienić xXDDD


@Mysteri0nke: no przecież nie da się nic zmienić, bo oni "som potrzebni" choć w sumie nie wiem czy pracodawca na łańcuchu ich trzyma, czy może sa tak odpowiedzialni i dobrotliwi ze nie odchodza ze swoich gownoprac, bo boja sie ze kraj sie