Wpis z mikrobloga

Naprawdę, część z postujących pod tagiem #przegryw jest tak obrzydliwa, że mi się rzygać chce. Gość w poście podaje screena z wyborczej, gdzie już tylko po tekście widocznym na miniaturce widać, że dziewczynie podano pigułkę gwałtu, sugeruje że "hehe, nooo, ma zakola to gwałt, a gdyby był chadem to przyjemność". Kolejny mądry w komentarzu, sugeruje że "jest to wymyślona historia, tylko po to, żeby jeszcze bardziej nienawidzić mężczyzn".

A więc jesteście w bardzo dużym błędzie, historia zdarzyła się naprawdę.

#!$%@?ąc od tego, że tak jak mówiłem, już w widocznym fragmencie widać wyraźnie, że dziewczynie została podana pigułka gwałtu, to następnie dziewczyna była szantażowana nagraniem z tego wieczoru, i gwałcona przez lokalnego gangstera oraz jego kolegów kilka lat, wywożona do burdeli, bita. W momencie jak powiedziała, że może sobie to nagranie wrzucać gdzie chce, a ona i tak będzie zeznawać, to dostawała od nich groźby śmierci, że zabiją jej rodzinę, że przyślą jej paluszki jej małego brata itp. Koniec końców dziewczyna popełniła samobójstwo.

Nie wiem jak nasrane we łbie trzeba mieć, żeby uznać, że "hehe jakby był chad to nie byłoby gwałtu tylko przyjemność". Jesteście obrzydliwi, naprawdę nie życzę żeby coś takiego przydarzyło się wam, waszej rodzinie czy nikomu z waszych znajomych.

I patrząc na to co piszecie, pokazujecie, że przysłowiowe zakola są naprawdę najmniejszym powodem dlaczego was żadna nie chce.
#blackpill #redpill #oswiadczenie
Jasiu780 - Naprawdę, część z postujących pod tagiem #przegryw jest tak obrzydliwa, że...

źródło: Zrzut ekranu 2023-11-12 o 17.51.12

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
ie dziewczyna była szantażowana nagraniem z tego wieczoru, i gwałcona przez lokalnego gangstera oraz je


@Jasiu780: to może wyborcza to powinna zawrzeć w skrócie, a nie informacje o zakolach. A no tak ale wtedy wiadomo kto by nie miał bulu dupy i by nie publikował artykułu dalej, to narracja była wycelowana w wykop by była kontreowersja, chamski bait jak na moje
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

ardzo żałować i się smucić czy nie, nic to w moim życiu nie zmieni bo się urodziłem jako brzydki podczłowiek, którego tak


@Jasiu780: ale tak się składa, że to normiki i różowe pisały w tamtym wpisie , że chad nie może zgwałcić
  • Odpowiedz
  • 0
@Lysandros: Nie normiki, tylko przegrywy, którzy mają takie urojenia. Na pewno jakby to wszystko robił chad to dziewczyna byłaby zachwycona, #!$%@? się w ten pusty łeb
  • Odpowiedz
  • 0
@Lysandros: Umiesz czytać ze zrozumieniem? Nikt tu nie pisze że chad nie może zgwałcić ergo z chadem to zawsze przyjemność, tylko że często nie muszą tego robić, bo mają łatwiej osiągalny seks.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lysandros: No? Jest napisane że czady nie MUSZĄ kusić podstępem, bo mają seks łatwiej. Nie że chad nie może zgwałcić. Zresztą o czym rozmawiamy, serio uważasz że jakby opisaną sytuację zrobił mityczny chad to laska byłaby zachwycona?
  • Odpowiedz
@Jasiu780: Chady oraz inne wygrywy seksualne najczęściej gwałcą, bo nie potrafią przyjąć odmowy, a typowy przegryw nawet nie jest zdolny do czegoś takiego. Pretensje mam do różowych i normanów którzy nazywają przegrywów i brzydali gwałcicielami, mimo że to nie prawda i oskarżenia wynikające jedynie z negatywnego efektu aureoli. O to mam ból dupy
  • Odpowiedz
@Jasiu780 A umiesz swój wysryw jakoś uargumentować czy tyle będziesz sypał inwektywami?

Akurat to że kobieta zmienia zdanie na temat czy był gwałt, molestowanie, albo flirt ,pod wpływem wyglądu faceta to naukowy fakt potwierdzony badaniami, więc skąńcz pieprzyć frustracie.
  • Odpowiedz
  • 0
@SPACE_MARINE: Gościu, jedynym frustratem jesteś ty. Tak jak mówiłem, już widać w samym opisie artykułu, na samym początku, że została jej podana pigułka gwałtu. Jak to inaczej nazwać niż gwałt? Przeczytaj do końca jakie inne okropieństwa jej robili.
  • Odpowiedz