Wpis z mikrobloga

@t4il kup sobie jakiś interfejs audio na USB do komputera i nie będziesz wkurzał sąsiadów a pograsz w słuchawkach z muzyką z kompa. Możesz sobie dołożyć oprogramowanie na PC w którym masz brzmienia wzmacniaczy i efekty.
  • Odpowiedz
@t4il: kup albo to co mówi @LordLookas albo używanyv wzmacniacz z końcówką mocy typu D, bo może działać ze słuchawkami bez podłączonej kolumny.

Tanie wzmacniacze tylko zniechęcą do gry, a bas nie będzie brzmiał nawet jak będzie dobry.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@LordLookas: W sumie to brzmi jak plan :)
@mirekwirek O tym nie wiedziałem. Ogólnie jakbym kupował wzmacniacz to zapewne jakaś lepsza używkę bo myślę że w cenie dobrego interfejsu trafię jakaś w miarę spoko?
  • Odpowiedz
@t4il dobry interfejs tzn taki do nagrywania w domu to około 400-500zl, za to raczej dobrego wzmacniacza nie kupisz, a jeśli jakiś to pewnie kiepski. Do takiego domowego grania np. Focusrite Scarlett Solo (mam i jestem zadowolony) albo konkurencyjny Presonus Audiobox USB. Jest jeszcze widzę jakiś tańszy Behringer za około 300zl ale nie wiem jak z jakością.
  • Odpowiedz
@t4il: @LordLookas: kiedyś używanego Ampega PF-350 można było wyrwać znacznie poniżej 1000 zł. Ale nie wiem jak teraz, bo przestałem śledzić ogłoszenia. Sporo ofert używanych wzmacniaczy na Fb w grupie Basowe graty na sprzedaż. Trzeba polować okazji.
  • Odpowiedz